Tutorijal za adult zaradu

Da li neko ima iskustva sa easyXsites? Silom prilika cu morati da pocnem i sa adult sajtovima, pa me zanima najbolje resenje.

Zdravo svima, potrebna mi je vasa strucna pomoc.
Koristim Exoclick, i zanima me nesto ako neko moze da mi objasni.
Prije 2 dana sam imao iz USA 2,980 impressions a zaradio sam $18.68 jer je eCPM bio $6.268.
Juce sam imao iz USA 15,466 impressions i zaradio samo $1.50 jer je glupi eCPM bio $0.097.
Jel mi neko moze objasniti po cemu ide taj eCPM, ovo sam izdvojio samo iz USA i toliko mi je ovo diglo zivce.
Nikad ne znam na cemu sam, ako ista znaci sa google + dolaze posjete na moj sajt.
Juicyads koristim na drugim sajtovima i na njima mi je totalno slaba zarada, ni dolar dnevno, a nekad po 10 bilo, ne znam vise sta da radim, sta da koristim, danas sam na novi sajt stavio plugrush pa cu vidjeti rezultate. (Posjeta mi na sajt sa exoclick dolazi jedino sa google + a na ostale sajtove sa fb stranica i google)

Hvala vam unaprijed na odgovoru

meni je exo click ubjedljivo najgore plaćao od svih probanih mreza. juicy popunderi su dobro plaćeni, opet kazem kod mene, ali kod njih većini smeta što je samo jedan popunder po posjetiocu pa je samim tim zarada manja.

Nema jaceg popundera od gungga veruj mi probaj i videces pogotovu sto iskace i ovima koji imaju adblock a drugo isto placa samo za 1 popunder po poseticu, ako ti je exoclick najslabije placao onda ne znam nije mi jasno, onda uzmi gunggo banere takodje su jaci 2 puta od juicyija,

Moram stvarno predlozis ovaj sajt http://xwpthemes.com/ čisto zbog podrske jer čovjek je spreman toliko da pomogne oko svega u vordpresu da sam bez rijeci. ja sam pazario dva plugina kod njega i rade odlično, mnogo ubrzavaju posao.

Nemam vremena sad za pravljenje i ubacivanje statistike, kad budem imao vremena ubacicu, ljudi koji imaju preko 100000 dnevnog traffica veruj mi da ne koriste ni juicy ni plugrush vec gunggo wiget i firme za koje nikad mozda nisi ni cula, plugrush je u zadnje vreme ocajan ima mnogo slabu konverziju tj ako mu ja dnevno saljem 100000 unikata on mi 80000 redirektuje na sajt koji sam stavio u slucaju da oni nemaju nikog da reklamiraju tj otkuca mi naprimer samo 20000 unikata, juicyads baneri nisu toliko losi ali je popunder ocajan dobar je prvih 10 dana kad ti je veci cpm posle je ocajan.

kaskotec1:
Exoclick ponekad voli da “casti” tako da naprimer jednom mesecno plati desetodnevnu zaradu, naprimer ako ti je prosek 2$ dnevna zarada desi se jedan dan u mesecu da ti plate 20$ , takvi su :smile:

Koja se metode isplate za Gungoo? Nisam ih video u FAQ.

Payoneer, paypal i jos nesto, ne znam ja isplacujem na payoneer, isplacuju jednom mesecno ali redovno, znam coveka koji kod njih isplacuje preko 2000$ mesecno zadnje 2 ipo godine, ako hoces da te prihvatete i kreirajuti accaunt moras preko skajpa, pozz
annie.gunggo

1 Like

Hvala puno…

poz ekipa pratim vas i vidim daste aktivni ubacio sam vam dosta adult ads mreza billo bi super da testate neke od ovih i da objavite koji koment http://web-lova.com
Jos me zanima http://web-lova.com/69cash/ dali je netko od vas 69Cash testao jer imaju i domacu Podrsku hvala

moram stvarno predloziti sajt http://xwpthemes.com/ prvenstveno zbog čovjeka čiji je sajt jer mi je stvarno oko svakog pitanja pomogao ne samo vezanih za plugine koje sam kupio od njega vec bilo sta me interesovalo u vezi vordpresa i bilo kakav problem sam imao covjek mi je pomogao. malo je reći da sam odusevljen njime a i plugin ekstra radi i mnogo ubrzava posao. ja sam uzeo xvideos iporter i red tube importer. mnogo stede vremena i kostaju oko 15 dolara sa popust kodom koji se moze nac na sajtu.

Ipak nece ukidati

Hvala vam svima na odgovorima, ali ja sam ipak odustao od Exo jer kada sam malo je reci prekoracio limit isplate i postavio sedmicno isplatu oni svaki put kada dodje datum isplate pomjere i tako non stop, vidim vecini se to desava tako da se ponovo vracam na dobri stari Juicyads, jer kod njih svaki petak tacno u 03:40 dobijem mail da sam isplacen.

Koja ti je zarada na jucyadsu , odakle su posjetitelji te koliko se placa po prikazu znaci na 1000prikaza kolika je zarada?

Sve zavisi sa kakvih sajtova dovodis traffic tj, meni je u proseku cpm 1 na juiciju a samim tim to znaci da ces na 1000 poseta imati zaradu od 1$

Aha uredu ,znaci cpm je 1 $ , bez obzira na klikove i popup popunder?

nema cpm na juicy odnosno neke reklame imaju ali rijetko. vjerujem da priča da bu je to zarada od banera i popundera na 1000 posjeta.

Kako nema na juiciju cpm ne razumem?
Pricam za popundere cpm mi je u proseku 1

mislim da misli cpm po prikazu banera, mozda grijesim

da to je to. hvala na odgovoru