Tutorijal za adult zaradu

Pozdrav,
Od koga sada nabavljate reklame za Adult sajtove?

Kako vi podešavate svoj Plugrush Adzones? Ja sam stavio ovako, mada nisam siguran za sve sta znaci…

PlugRush Labs (to su neke tesne reklame … tko zna kakve)
Labs: IM Ad (nemam pojima sta je to )
Labs: Interstital (niti za ovo neznam sta je )

Dal je netko skuzio kakve reklame daju ove opcije?


Kod popads imaju ove opcije…

Kakve su ovo reklame:
Popup ?
Tabunder ?
Tabup ?

Ako netko zna, hvala na savjetu :wink:

Samo jedan savjet za sve koji koriste plugrush i ostale oglasivace , ne palite mobile redirect opciju dobit cete nogu na googlu ako kupite posjetu preko googla :smiley:
Banana vam za redirect ide nakon par dana :smiley:
Iz licnog iskustva vam kazem :smiley:
I da dal je neko za razmjenu linkova ? :smiley:
Imam jedan adult sajt 700-900 posjetilaca dnevno 3k pregleda stranice :smiley:
Sajt je star par mjeseci :smiley:
Ko je zainteresovan inboxx ( na sajtu jos nema reklama dok se ne razradi jos :smiley: :smiley:

Evo ja malo pratio ovo i krenuo prije par dana i vec imam oko 200 posjeta dnevno ne znam ni sam kako,ali ide :slight_smile:
Imam sam pitanje posto u wordpressu nemam opciju za izmjenit ime strenice u logo jer moguce kako drugo ? Probo sam preko header.php i css no nikako mi nece.

Mozda ovo pomogne…
ides na Settings pa General

Na vrhu upises ili promjenis glavni naslov stranice.
red ispod promjenis podnaslov
i dva reda ipod mjenjas adresu stranice.

Nadam se da sam pomogo…

Nisam mislio na to nego na pormjenit ime stranice u logo na pocetnoj.Mada su mi vec pomogli i rijesio sam problem svejedno hvala na pomoci :smiley:

Pozdrav ekipa,
Ubacili smo novi Partnerski program CamplaceCash http://web-lova.com/camplacecash/ pa ukoliko netko ima iskustva vec sa njima da nam dostavi ili jednostavno napise komentar, mi upravo testamo uslugu…
Hvala Unaprijed

@anja1 Jesi koristio od JuicyADS - Basic Method: Mobile PopUp / OnClick JavaScript? Kako se pokazalo? Po komentarima sa njihovog TW nema problema sto se tice Google, radili su optimizaciju…

Ja sam se zato prijavio u njihov program, pa bar nešto (sitno 2,5$ 1000 za top zemlje) zaradiš…

Ja stavio i zarada mi na tom 3x filler ads. Tako da sam prezadovoljan sa tim!

Koristim i ja njihove popundere ok su.

Ime objasni mi kako ide to sa xhamster programom zarade. Jel samo prijavis sajt i opet mozes njihove embed kodove koristit? il je neki drugi sistem? Broje preglede videa il kako? ako moze malo opsirnije objasnjenje koji skrinshot zarade bilo bi super, fala.

Btw to ime je na starom bilo Šime, ali je kod prebacivanja sad ovako :-p Pa samo prijaviš siteove https://partners.xhamster.com/ i onda kako hoćeš. Dali ćeš samo staviti(ostaviti) embed codove ili i dodati i link ispod(ja stavim ispod i link(ali stavim naravno target blank i stavim i nofollow) jer je kao taj trafic 2.50, a iz embeda je 2.00$ /1000). Ne plaćaju pregled na tvojoj stranici, nego one koji odu na njihovu stranicu(ali to ti i onako odu ako stavljaš videa, pa tako da mislim da nemaš šta izgubiti ako koristiš). Nema nikakvog referal coda, tako da i oni koji vec imaš na stranici ti vrijede! Ja tek zadnja 2-3 mjeseca radim adult(iako sam ima 2 stranice od prije), ali mi je nekako bilo logično to staviti kad svejedno netko ode iz videa, pa onda bar nek nešto plate. A s obzirom na tvoje upise ti bi trebala(o) solidno to skupiti :slight_smile: Pratim ja upise vec dugo, samo ja upadnem uvjek u opcenite domene, pa teško ide s guglom he-he

Lista HQ im je ok mislim!
Evo kako plaćaju:
Our rates depends on how do you send traffic.

Visitors sent to video pages:
HQ countries - $2.50
LQ countries - $0.50
Visitors sent to mobile site:
HQ countries - $2.50
LQ countries - $0.50
Visitors sent via embedded videos:
HQ countries - $2.00
LQ countries - $0.50
Visitors sent to photo galleries:
HQ countries - $2.00
LQ countries - $0.50
Here is the list of the HQ Countries:
Andorra, Argentina, Australia, Austria, Belgium, Bolivia, Brazil, Bulgaria, Canada, Chile, Colombia, Costa Rica, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, EU, Ecuador, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Greenland, Hong Kong, Hungary, Iceland, Ireland, Israel, Italy, Jamaica, Japan, Korea Republic Of, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Mexico, Monaco, Montenegro, Netherlands, New Zealand, Norway, Paraguay, Peru, Poland, Portugal, Qatar, Romania, Russian Federation, San Marino, Saudi Arabia, Serbia, Singapore, Slovakia, Slovenia, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwana, United Arab Emirates, United Kingdom, United States, Uruguay, Venezuela

Other countries are considered as LQ.

2 Likeova

HQ countries Serbia, Croatia… a da i to dočekam

Nekad davno sam se prijavio ja ođe bio al sam stekao dojam da ne plaćaju kad embedujes klipove pa sam batalio, ovako sa tvojim objasnjenjem vracam se da ih isprobam, al samo preko embedovanih videa jer bice nesta ljudi koji ce otic i preko embedovanih klipova, a pogotovo kad posjeti preko mobilnog jer nijedan klip koji je embedovan se ne pokrece na sajtu vec se preusmjerava na m.xhamster…

jel trebam nesta dodavat neke kodove na stranicu ili samo prijavit i verifikovat sajt?

evo vidjeh da samo treba verifikovat sajt i toeto.

Da, samo meta tagom verificiraš i to je to!

Ovo uopšte nije loše :slight_smile:
Duplu zaradu imam za sada plugrush+ xhamster :slight_smile:
Da li ima neka bolja firma da placa popounder od plugrush-a ?

Moze li neko da mi da statistiku od zarade xhamstera, ako je problem tacna cifra moze i npr na hiljadu pregleda, koliko ih zavrsi na xhamsteru, jel embedujete samo sa xhamstera ili i sa drugih sajtova?

Ako misliš za Balkan teško, tj. sve je varijabilno. Jedno vreme lepo krenuo PopADS, odlično plaćao, trajalo nekih dve nedelje, posle cvrc oborili na 0,75$ na 1000 prikaza, posle toga lepo krenuo i RevenueHits plaćali odlično za Balkanski trafik i opet kao i u drugim slučajevima oborili ecpm. Jedian opcija koja je za sada isplativa jeste JuicyADS i servis Mobile PopUp / OnClick JavaScript, donosi finu zaradu.

Pitam za xhamster zaradu, ako moze neka statistika u odnosu na preglede na sajtu?

s obzirom da imam 30ak clanaka na sajtu ovo je odlicno po meni msm dodatna je zarada jednimo sto je po meni glupo withdraw je 100$ minimalno

Hvala puno na odgovoru. Ako ti nije problem da napises koliko pregleda su imali ovi sajtovi ili ovaj sajt cisto da znam koliki procenat odlazi sa sajta. Jesu ti klipovi iskljucivo sa xhamstera? cini mi se da i redtube ima slican program zarade, nisam uvjeren, provjericu