Udruzenje chat stranica?

Imam 2 domace chat stranice. U izradi su mi jos 2 za koje sam rezerviso domen. Plan je da koristimo istu chat grupu (ja sam kupio sve potrebne powerse na XAT), ali da budu razlicite stranice i tekstovi. Svako na svoju stranicu neka okaci Adsense, ali da skupljamo iste ljude da ulaskom na bilo koji od sajtova “u mrezi” da bude vazda puno.

Ako ima takvih, javite se na pvt. Ne spajam se sa IRC/HTML5 chatovima, koristimo iskljucivo XAT zbog lakseg promovisanja… imaju opciju promote group itd.

Bok, kao prvo ne koristis XAT zbog promote group opcije, jer znamo ti i ja da je smece, nego zbog toga sto ti je drazi XAT od svih drugi, kao i meni. Ja sam na XATu ima 10-tak godina i ima sam dosta svojih web str sa xatom. Tu je jaaako slaba zarada, ali posjeta bude masu, jedina zarada moze biti dobra za prodaju oglasnog prostora. Vodio sam prije davno, bio Main Owner na chat balkanu, sto ga je prije nekoliko mjeseci, godinu dana kupio .HR. Ajde javi mi se na PM pa cemo probati nešto sklepati… UPDATE: a ako zaista misliš, da ćeš promovirat grupu preko opcije promote, necemo suradjivati, jer vidim da nista ne znas, a ako je razlog koji sam naveo u pocetku onda OK