Varanje adsense-a ili ....?

Šta kažete na ovo ?

Da li će popiti bananu ili ? :slight_smile:

Nece jer adsense nezna bosanski.

Sve je regularno, to mi se par puta desilo i na samom google-u, ništa novo, sve češća i češća njihova praksa.

Sve je regularno… To mi se par puta desilo i na samom google-u, ništa novo, to je sve češća i češća njihova praksa…

Ako je to istina sto je abercrombie napisao (cisto sumnjam da je) onda je naslov ovog topica kriv. Umjesto varanje adsensa treba staviti, varanje adwordsa.

Lol, ti zbilja mislis da ti je Google prikazao taj popup :smiley:

Pa pogledaj na sta to lici, ja bih to nogom bolje napravio, ocito imas neki virus ili addon koji to radi.

2 Likeova

Zašto je to vama tako nemoguće, bing je sve jači i jači i mjenjaju početnu sliku svaki dan (google samo nekad promjeni logo jer ne mogu plaćat čovjeka da im samo to radi), facebook je još kupio whatsup i napadaju gmail, DuckDuckGO prijeti s još jednom patkom, DuckDuckDuckGo, gdje im je kraj?!.. i google svojim radnicima daje najskuplje stolice na tržištu samo da bi se pisalo o tome, treba to i plaćat, a CTR je sve lošiji i lošiji…

@abercrombie dobro skeniraj pc jer mislim da imas virus :slight_smile:

@abercrombie Nadam se da se salis …

1 Like

da, to ti je virus 99%.

Nego da vas pitam, bio sam imao neki virus koji mi je nekada odjednom u browseru otvorio neku stranicu za mršavljenje. Znači upalim browser i nakon nekoliko minuta mi se otvori tab s tom stranicom. Ugasim ga i onda opet za pol sata sat. i tako stalno. Nije loše osmišljeno.

1 Like

E svaka ti čast, nisam punih 5 godina pročitao gluplji post na ovom forumu :smiley:

6 Likeova

Google ne moze platit za logo :smiley:

Znači plačem

4 Likeova

Čestitam, osvojio si prvo mjesto u natječaju za najdebilniji post ikad na ovom forumu među žestokom konkurencijom.

1 Like

Mogu ali ne svaki dan kao bing, jednom tjedno sakupe love pa plate, a ako im nastavi padati CTR neće biti ni jednom tjedno više :smile:

1 Like

Čitam i ne vjerujem, kontam neka aprilska šala koju nisam pročitao na vrijeme. Da se vratim na temu, naravno da je varanje i popit će ban kad tad ;).

Sa prve strane Adsense policy:

Encouraging clicks

Publishers may not ask others to click their ads or use deceptive implementation methods to obtain clicks. This includes, but is not limited to, offering compensation to users for viewing ads or performing searches, promising to raise money for third parties for such behavior or placing images next to individual ads.
Learn more
In order to ensure a good experience for users and advertisers, publishers participating in the AdSense program may not:

Compensate users for viewing ads or performing searches, or promise compensation to a third party for such behavior.
Encourage users to click the Google ads using phrases such as “click the ads”, “support us”, “visit these links” or other similar language.
Direct user attention to the ads using arrows or other graphical gimmicks.
Place misleading images alongside individual ads.
Place ads in a floating box script.
Format ads so that they become indistinguishable from other content on that page.
Format site content so that it is difficult to distinguish it from ads.
Place misleading labels above Google ad units. For instance, ads may be labelled “Sponsored Links” or “Advertisements”, but not “Favourite Sites” or “Today’s Top Offers”.

Da li si išao na link sa facebook-a na sajt pa ti se otvorio popup?
Možda je popup namješten da otvara samo kada je korisnik sa fejsbuka došao.

Bing

Google (lool)

Pametnome dosta, ova stranica od googlea izgleda kao da su se djeca igrala u paintu… Bing je ozbiljna firma, ima svoje fotografe širom svijeta.

i Bing i yahoo su ozbiljne firme, google je velikom downhillu, pitanje je trenutka kada će prsnut, prognoziram im budućnost sličnu MySpace-u, ostat će ih koristit samo EMO tipovi odnosno emotivni štreberi i to u onim rijetkim trenucima dok neće rezuckat sami sebe…

Tko zna, kada domena google.com kroz 3-4 godine istekne (expired), možda je ja odlučim kupit na nekoj aukciji, ali ja bi platio čovjeka koji će svaki dan radit novi logo, tako da ja ne bi ponavljao iste greške, pa bi se ekipa možda i vratila.

Da li je ovo neka šala? lol

A trol ništa drugo :smiley: