Veliki pad Adsense CPC-a posljednjih tjedana?

Kakva je kod vas situacija?

Jako, jako malo, cak mizerno.
Uvek je u januaru malo ali ovo sad …

J*!*$%!?i penal :slight_smile:

Vis zanimljivo - dobil sam 30-og ujutro istu “cestitku” a taman se bilo oporavilo od proslog sjeba… neznam.
Imas puno tier2+ traffica, steel?

Nakon nekakve analize, ispada da je moja veca kolicina tier2/3 traffica neugodna guglu, pa ne placa nesto.
Ili je penal opet neki, kak je vec bil. U svakom slucaju brojim vec 6000+ € pusione thanks to G, i njihovim spikama.
Gnjah.

Edit: U svakom slucaju, ja bjezim od gugla vise, pal mi je moral i tolerancija na nulu s takvim sranjima.
A usput - onda mi nekakav studos cita iz pravilnika na mail i pise stvari, tocno sam ludji od toga, ne smireniji.

Ako hrvatski, srpski i bosanski traffic spada pod tier2+, a vjerujem da da, onda ga definitivno imam puno :smiley:

Koju si alternativu pronašao?

Meni je CPC takodjer jako nizak doduse to je za moju nisu uobicajeno. Ali nisam primijetio neki zancajniji pad zarade, pri cemu je posjeta ostala ista ±100 posjeta.

Pretpostavljam da je i od 10. 12. bio i veliki rast cpc-a. To je sve normalno blagdani su prošli oglašivaći su se ispucali.

to sam i ja pročitao da je uglavnom kod večine prvi mjesec lošiji jer su se oglašivači istrošili, i kao tek se vraća sve u normalu u drugom mjesecu…

Pa jel to radi toga što si dodao puno novog prometa koji ima manji CPC.

Identično… još jedan znak,…

P.s.

Meni cpc nikad ne padne za više od 0.01 i kad je najgori mjesec u pitanju :smiley:

Zar može niže pasti :smiley:

haha :smile:

ja sam mislio napisati a koliku bi zaradu imao da padne više od 0.01 hehe

ovaj prvi mjesec je katastrofa i meni je jako puno pao

a ništa ljudi :smile:

Misliš da ne može ispod 0,01, meni su neki sajtovi imali manje od toga prije par godina. Piše 0.00 a kad izračunaš dobiješ da je 0,004, al to je bilo 2008 u sječnju najgori mjesec adsensa u hrvatskoj :smiley:

Sada je klik dobar, ja sam zadovoljan s ovime, 1 mj. je malo gori ali ostalo je dobro.

nisam znao da toliko može nisko… kad pogledaš katkad je taj google zaista pohlepan… drago mi je da ti je sada situacija bolja :blush:

Kod mene je identicno, moj CPC je u najboljim danima 0.02, a inace je 0.01, hahaha

kod mene je prosječni CPC oko 0,20EUR, tako da se ne žalim… nadam se da će porasti još u drugom mjesecu :stuck_out_tongue:

bilo bi super kada bi se posjete barem upeterostručile, onda se stvarno ni na šta ne bih imao žaliti :smiley:

Onda bi ti klik pao 4 puta, u tome i je stvar. I meni bi cpc bio puno veći da imam manje klikova.

nisam primjetio