Www.seoprofiler.com za 1$

Pozdrav svima,
naletih sad na stranicu http://www.seoprofiler.com/pricing i vidim da imaju danas akciju da se kupi njihova smart usluga za 1$ koja inace vrijedi 99,95$. Nisam nikad ovako nesto kupovao ni rukovao s ovim. Slao sam i njihovom supportu poruku, ali vjerovatno odmaraju danas :smiley: Je li imao neko iskustva, da li mogu kupiti samo za jedan mjesec, da me ne ganjaju poslije da moram placati godinu dana 99$?

How does the €1 offer work?

The €1 trial is available once per customer. You get an unlimited SEOprofiler Smart account for a full month. If you don’t want to continue at the regular price after one month, simply cancel your subscription during the trial month and you will be billed only €1. There are no hidden fees.

You can cancel the subscription on any day of the trial without reducing the trial period. Recurring orders are non-refundable. The trial period won’t be reduced when you cancel. The €1 trial is a 100% risk-free way to test SEOprofiler. Guaranteed.

Ma lazu hebem im mater. Nista ne dobijes opet moras platiti za full verziju. Ja uzeo radi ovih keyworda, ali nista.

Ipak radi, do mene je bilo. Valjda treba cekati malo da ti odobre :smiley: eto ako treba nekom nek iskoristi jos vcrs.

Hvala na info. Budem i ja probao 1 mjesec. Uspješno sam aktivirao

podajeli malo šta pruža sve?
Da li je detaljan, ako je dobar uzet ću ja na mjesec dana, baš mi treba.

Za 1 dolar je ok.
Imaš praćenje keyworda na google, bing i yahoo i to po zemljama.
Imaš analizu keyworda konkurencije i izlistavanje backlinkova konkurencije uz dosta mogućnosti filtriranja.
Ima analiza stranice ali to još nisam probao