$1.49 domen - GoDaddy kupon

COM, .US, .MOBI, .BIZ, .NET, .ORG, .CA, .CO.UK i .IN domeni za samo $1.49*

kupon : FREEZE149

[quote=“petarkocic34”]COM, .US, .MOBI, .BIZ, .NET, .ORG, .CA, .CO.UK i .IN domeni za samo $1.49*

kupon : FREEZE149[/quote]

hvala. kupio jednu domenu :kuc:

Također hvala, i ja kupio :slight_smile:

Također hvala!
Kupio domenu samo zato jer je akcija u pitanju, inače ne bih davao novce. Sumnjam da ću ikada iskoristiti domenu, ali primjetih da je slobodna pa možda bude nešto od nje kasnije. :slight_smile:

ima li novih aktivnih kupona ?

Probaj ovaj, 5.99$ registracija novih .com domena:

Kupon: cjc599V

Nisam isprobao jel radi!

Ima li jos nekih kupona?

Našao sam kupon sam $1,00 za registraciju .Net i .Org domena.

Kupon: biggame1

Napomena: Kupon nisam isprobavao (još)!

biggame1

Gdje nađete te kupone? Newsletter ili? Isključio sam primanje newslettera od njih pa da vidim isplati li se uključiti ga opet.

PS: Kupon od mrcine radi, zahvaljujem i na ovome. (isprobao za .net domenu, vjerojatno onda i .org radi)

Hvala puno Mrcina, baš si Mrcina :stuck_out_tongue:

Moze objasnjen kako ovo radi oko kupovine tamo ?

Imaš toga na netu koliko hoćeš, samo ukucaj u Google domain coupons, web hosting coupns ili šta već tražiš.
Evo po meni 2 sasvim solidne stranice na kojima možeš naći i dodatne informacije:

http://www.web-host-coupons.com

http://www.domainpromocodes.com/

[quote=“toniperic”]Gdje nađete te kupone? Newsletter ili? Isključio sam primanje newslettera od njih pa da vidim isplati li se uključiti ga opet.

PS: Kupon od mrcine radi, zahvaljujem i na ovome. (isprobao za .net domenu, vjerojatno onda i .org radi)[/quote]

Google is your friend :slight_smile:

:slight_smile:

Ukratko: Odabereš domenu, i dodaš ju u ‘košaricu’. Gore imaš nacrtanu košaricu i piše ti ‘1 Item’ stisneš to i na ‘Go to card’, na desnoj strani imaš di ti piše ‘Enter promo or Souce code’ :slight_smile:

Pogledaj sliku:

[quote=“mrcina”]Našao sam kupon sam $1,00 za registraciju .Net i .Org domena.

Kupon: biggame1

Napomena: Kupon nisam isprobavao (još)![/quote]

Koliko sada vidim na Godaddyju, kupon sada vrijedi za SVE DOMENE, uključujući .Com!

Enyoj people :slight_smile:

hvala ! :potboy:

[quote=“mrcina”]Koliko sada vidim na Godaddyju, kupon sada vrijedi za SVE DOMENE, uključujući .Com!

Enyoj people :)[/quote]

Crap… probao maloprije i nije vrijedilo pa uzeo .net. (Vjerojatno je caka bila u tome što sam .com dodao nakon što sam već primjenio kod na jednu .net u cartu, a može na samo jednu po accountu)
Probao sa drugim accountom, al ne prolazi sa istom kreditnom karticom :ljuger:

Ja sam kupio jednu .Net domenu, i sada mi kada dođem na Godaddy logiran piše gore “Register any available domain for just $1.00!* Use code biggame1”

Kada odem na ‘View offer detail’, izbaci ovo:

Register any available domain for just $1.00!* Use code biggame1

Register any available domain (.com, .us, .mobi, .biz, .net, .org, .ca, .co.uk and .in) for just $1.00!* Applies to the first year only of new registrations. This offer may not be used for renewals, transfers, bulk registrations, premium domains or Sunrise/Landrush domain registrations. Limited to one order per customer, expiring after 10,000 redemptions or at 11:59 PM on February 29, 2012 (whichever comes first). Cannot be used in conjunction with any other offer or promotion. Customers may not use gift cards, PayPal® or AliPay to redeem this offer. ICANN fee of 18 cents per domain year when applicable.

Ne znam, možda kasnije kupim još jednu .Com domenu, sada nisam nešto inspiriran :smiley:

Ja ovo bas nekuzim idem tamo i kad udem da Registriram domenu nemam to za Soucre kod … jel ja njima moram ista novca poslat ? Kako preko cega jel moze OneBip ?

Skuzil me u zadnjem koraku nakon unosa brojeva kartice i klika na placanje, nisam ni primjetio da je sam od sebe promjenio cijenu u cartu sa $1 na punu cijenu - mozda ti tako i naplati :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja