1$ .com,.org,.info Domains

Evo linka:

www.netfirms.com

Kupon Kod: DOLLARDOMAIN

Vrijedi i za .org , .net , .info domene

:sherlock:

[quote=“aurer11111”]Evo linka:

www.netfirms.com

Kupon Kod: DOLLARDOMAIN

Vrijedi i za .org , .net , .info domene

:sherlock:[/quote]

Svaka čast, hvala na info!

Malo mi je zbunjujuć njihov control panel, ali i sirče je slatko kad je djabe :smiley:

dokle vrijedi akcija?

ja se vec nakupovao hehe … hvala na infu …

Stvarno, da li netko zna do kada vrijedi akcija??
Popodne sam uzeo jednu domenu, platio Paypalom, i maloprije su mi verificirali plaćanje i sada mi je to nešto kao default tip plaćanja tamo…i evo maloprije registrirao još jednu domenu s tim kuponom, znači radi za više od jedne domene :wink:
Super! Pa tko ima .com domene koje si želi, može ih nakupovat po $1
Hvala još jednom na informaciji, mada vidim da se brzo proširila ta info i manje više svi već znaju, zato me zanima koliko će trajati ta akcija

aurer11111 rep+
Edit: Control Panel mi izgleda sasvim OK

Rep+

Radi!!! =)

[quote=“poros”]aurer11111 rep+
Edit: Control Panel mi izgleda sasvim OK[/quote]

Sad sam ga i ja skužio, ali još ne vidim gdje je opcija za push (ne transfer) domena. Poslao sam im mail, ali valda će tek u pon odgovirit jer još nisu.

Skužio sam i push. Ako sam dobro shvatio, ide se na domain export, i onda se kreira poseban password koji se daje kupcu, i nakon toga kupac ide na domain import i upisuje ime domene, username (koji je obično puno ime domene s ekstenzijom ili bez ekstenzije s “1” na kraju) i kreirani password i domena mu je u sekundi na accountu.

Dakle, kada se prebacuje domena na tuđi netfirms account, vlasnik domene ju kao prebacuje na neki prelazni račun za koji se kreira username i password. Nakon toga daje kupcu username i password od tog prijelaznog računa, kupac ide na domain import i upisuje ime domene, username i password tog prijelaznog računa i potvrđuje nakon čega treba par sekundi da mu se domena pojavi na accountu :wink:

Eto, ako je još nekog to zanimalo onda se nadam da ovo pomaže. Zapravo je sve vrlo jednostavno

evo dokle traje
http://www.techbusy.org/internet/one-dollar-domain-registration/1067/

[quote=“Timmy”]evo dokle traje
http://www.techbusy.org/internet/one-dollar-domain-registration/1067/
[/quote]

Hvala na info. To mi se čini odlično :zub:

Istina, za sve navedene domene vrijedi spomenuti kupon, jedino nisam probao za .info…a probao sam i za .cc i za .co.uk ali za njih ne radi

Evo još jedna info ako netko koristi ovaj kupon…

Jučer sam registrirao dvadesetak domena s ovim kuponom, i danas još neke, ali mi je maloprije stigao mail da trebam nazvat njihov billing team da bi mi napravili approval. Sada sam nazvao i sve je ok, ali mi je rekao da za plaćanje karticom kupon vrijedi samo za jednu domenu. Nisam htio dalje ispitivat jer sam ih uzeo dvadesetak pa da mi ne bi počeo kopat po accountu i teretio mi karticu za ostale domene po regularnoj cijeni.

Uglavnom, rekao mi je da kupon vrijedi samo za registraciju jedne domene ako se plaća karticom.

Nije mi to uopće jasno jer mi je do sada skinuto za svaku $1,04, a danas kada nisam išao preko Paypala nego direktno karticom mi je skinuto $0,18 za svaku?! Nadam se samo da se neće pojaviti na kartici dodatna naplata :wink:

Sve prošlo OK, platio 1 $ preko PayPala.
Čudan mi je njihov zahtjev, ne pada mi na pamet da im išta šaljem.

[quote=""]Thank you for choosing Netfirms!

To finalize your order, we require proof of credit card ownership. Please send a copy of the front and back of the credit card used for this purchase showing only the last four digits of the credit card number.

As all orders are time-sensitive, this request must be received within the next 2 days.[/quote]

[quote=“poros”]Sve prošlo OK, platio 1 $ preko PayPala.
Čudan mi je njihov zahtjev, ne pada mi na pamet da im išta šaljem.[/quote]

Ja se ne bojim da su neki prevaranti, pošto već godinama znam za njih. Meni je na mail danas došlo samo da ih nazovem i potvrdim da sam platio karticom, nisu tražili nikakav broj.
A to što te traže samo zadnje 4 znamenke ti ne treba biti sumnjivo, pošto bez expiry date i cijelog broja i CVV ne mogu ništa s tvojom karticom. Ta 4 broja traže samo kao sigurnost da je stvarno vlasnik platio.

Mene jedino brine što mi je na telefon njihov operater rekao da promotion je valjana samo za registraciju jedne domene, pa se bojim da mi naknadno ne naplate redovne cijene za ostale domene koje sam registrirao

Sve mi je to pomalo sumnjivo.
Ni na Whois nisu moji podaci.

[quote=“poros”]Sve mi je to pomalo sumnjivo.
Ni na Whois nisu moji podaci.[/quote]

Kažem, ne treba ti bit sumnjivo. Puno ljudi ima domene kod njih, i nisam nikada čuo da su nekog prevarili ili nedaj Bože zlouporabili podatke s kartice. Neki imaju zamjerke na njih kao što uvijek netko ima zamjerke na bilo koji drugi registrar (ja ne volim Godaddy iako je jedan od najpopularnijih).

Što se tiće whoisa, trebaš napraviti unlock domene i disable privacy. I nakon toga treba proć nekoliko sati da ti se vide podaci. Ja sam to napravio jučer za jednu od tih koje sam registrirao i danas se normalno vide svi podaci.
I nakon što napraviš unlock možeš slobodno mijenjat dns-ove. Kad promijeniš sve što želiš slobodno vratiš lock.

Sve je to već napravljeno, stranice su na mom serveru.

Onda samo napravi disable privacy i najkasnije nakon 24 sata će se vidjet tvoji podaci

[quote=“mitok”]Evo još jedna info ako netko koristi ovaj kupon…

Jučer sam registrirao dvadesetak domena s ovim kuponom, i danas još neke, ali mi je maloprije stigao mail da trebam nazvat njihov billing team da bi mi napravili approval. Sada sam nazvao i sve je ok, ali mi je rekao da za plaćanje karticom kupon vrijedi samo za jednu domenu. Nisam htio dalje ispitivat jer sam ih uzeo dvadesetak pa da mi ne bi počeo kopat po accountu i teretio mi karticu za ostale domene po regularnoj cijeni.

Uglavnom, rekao mi je da kupon vrijedi samo za registraciju jedne domene ako se plaća karticom.

Nije mi to uopće jasno jer mi je do sada skinuto za svaku $1,04, a danas kada nisam išao preko Paypala nego direktno karticom mi je skinuto $0,18 za svaku?! Nadam se samo da se neće pojaviti na kartici dodatna naplata ;)[/quote]

[quote=“poros”]Sve prošlo OK, platio 1 $ preko PayPala.
Čudan mi je njihov zahtjev, ne pada mi na pamet da im išta šaljem.[/quote]

mitok, što se tiče paypala, taj iznos će se ispraviti za dan dva, to ti je do banke.
tako da nemaš brige. tako je i meni :doki:

poros, ja sam im poslao već scan i tako verificirao svoju kupnju. a time potvđuješ da si ti pravi vlasnik paypal računa s ozbirom da ima jako puno krađa navedenih računa.

bilo je slatko dok je trajalo…kupon i dalje vrijedi, ali je sada cijena $3,99, iliti 4 puta više nego što je bila ovih par dana

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja