1 godina .Com domena $1,99

Yahoo nudi promocijsku cijenu od $1,99 za registraciju .Com domena!

Link:

Ako traži kupon, probajte ovaj: YDMCALL

Enyoj! :slight_smile:

Zahvaljujem mrcina. :wink:

Nema problema. :slight_smile:

PS Rep+ button is under my avatar :smiley:

Uff, toliko domena :smiley: Aj uzet ću i ovdje :stuck_out_tongue:

Vidim da pri registraciji pise sljedeće: "Price after term expires: $34.95/year."
35$ nije malo za 1g domene. Hoce li se moci domena regati negdje drugdje, osim na yahoo-u ?

[quote=“BAXX”]Vidim da pri registraciji pise sljedeće: "Price after term expires: $34.95/year."
35$ nije malo za 1g domene. Hoce li se moci domena regati negdje drugdje, osim na yahoo-u ?[/quote]

Mislim da si kod njih obvezan imat domenu par mjeseci (2-3) nakon čega ju možeš transferirat (ujedno i produžit) na bilo koji drugi registar. Nisam upućen u njihov pravilnik, ali kod svih ozbiljnijih je takva praksa. Pročitaj pravilnik, nemam vremena sad tražit.

Super onda, pitam jer sam regao domenu prije godinu dana kod jedne domaće firme i sada samo preko njih mogu produžit domenu(oko 100kn, .com domena).

Jesi je regao ili dobio na poklon?
Kod poklonjenih od jednog registra je bio uvijet da je drugu godinu produžiš, nakon toga možeš gdje hoćeš s njom. A ako si je već platio obavezno moraš imati mogućnost transfera.

Bila je na poklon, produžio sam je ove godine, sljedeće onda mjenjam registar.
Thx for info.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja