10.04

A niko se nije sitija čestitati 10. travnja? E pa sretan vam!!

Hvala!

I tebi. Ako slaviš…

heil!

Nek me netko prosvijetli…

A bogati kakav si ti to domoljub, ustasa, katolik i coik srca ti isusova … pa da svijetle tvorevine naseg mucenika Ante pokojnega … dan NDH :slight_smile:

Naravno posli je prodo malo Dalmacije, a sta je to, ka tribalo mu je ka ovo ka ono, ZA DOM!

Ček, vi se zajebavate, jel? :mda:

Ne Gigolo je smrtno ozbiljan, izvuko je sa tavana crnu kosuljicu i navrnuo tompsona… mislim da je i suza pala… cam mu ne radi pa ne mogu provjeriti.

Gigolo, tebe stvarno nije lako. Da potražiš pomoć? Ili promjeniš forum? Ili oboje?

Rođendan NDH

Pred sedamdesetak godina mali narod je rekao dosta jednom tlakaškom sistemu. Ma kako se samo usudio tražiti pravo na postojanje? Još i danas je to kamen spoticanja raznih ideologija. Svi su već zaboravili drugi svijetski rat a samo se hrvatskom narodu nabija na nos postojanje NDH. Nikako da zaborave a još manje oproste. Ja to gledam malo drugačij, stvaranje NDH je logičan slijed događaja izazvan negdašnjim okolnostima i statusom hrvata u onoj državi.

Izvor: arcanoid

Gigolo takođe čestitka…

Jeste li mislili: ZDS

Rezultati za: HEIL
:hico: (Adolf krivu ruku diže)

ode ka i u saboru isti debilizam…
ovi ka ustasa, a ovi partizan

:srednji:

[quote=“Gigolo”]A niko se nije sitija čestitati 10. travnja? E pa sretan vam!![/quote]Šta ćeš za tjedan dana i za tri tjedna? Otvarati šampanjac?[quote=“Wikipedija”]Politika Nezavisne Države Hrvatske prema nacionalnim manjinama i protivnicima režima je bila određena u manje od prvih mjesec dana njenog postojanja donošenjem dva zakona. Prvi je bio onaj od 17. travnja 1941. godine kojim se određuje da osobe koje uvrijede Hrvatsku naciju su krivi za veleizdaju, a jedina kazna za to je smrtna.

Drugi važni datum je 30. travnja i donošenje rasnih zakona. Ubijeno je više od 20.000 Židova, a 7.000 ih je bilo poslano u Auschwitz. [2]. Taj podatak je u skladu s jugoslavenskom analizom iz 1964. godine koja govori o 371.794 žrtava (civili i partizani) s punim imenom i prezimenom na teritoriji NDH (današnja Bosna i Hercegovina i Hrvatska) 20-30 % žrtava od kojih se ne zna ime [3].[/quote]

Bravo tsreze, sad si i sluzbeno jugonostalgicar :slight_smile:

@djomla
Ajde pliz još jednom pročitaj što je tsereg napisao.

Moj je dojam da je Gigolo jedan od većih trolova na ovom forumu. Forum sustavno koristi za iskazivanje političkih i nacionalnih stavova, za moj ukus, na neprimjeren način.

Kako su ovaj topic prešutno odobrili iskusniji moderatori, ja ga ne želim dirati (čitaj: preseliti u smeće).

Ja čvrsto vjerujem da je ironija uvodni post. :slight_smile:

Ako misliš na 1. svibanj, proslaviti ću ga jer san nekad bija radnik. A glede citata o NDH znam ja kakva je bila. Naravno iz priča i dokumenata.

[quote=“trnac”]@djomla
Ajde pliz još jednom pročitaj što je tsereg napisao.

Moj je dojam da je Gigolo jedan od većih trolova na ovom forumu. Forum sustavno koristi za iskazivanje političkih i nacionalnih stavova, za moj ukus, na neprimjeren način.

Kako su ovaj topic prešutno odobrili iskusniji moderatori, ja ga ne želim dirati (čitaj: preseliti u smeće).[/quote]
Ja iman dojam da si me ti jedan put bananira bez razloga. Zašto?
A birtija je za druženje. Čovik je društveno biće. A pišen ja i u stručnin temama koliko mi znanje dopušta.
I još bi te podsjetija na ignore listu. Očito da ti nisan na njoj. Pa stavi me.

:doki: Ja san potomak Partizana!

Ni ti nisi s razumijevanjem pročitao tseregov post.
10.4. + 7 dana … pogledaj što piše u tseregovom postu

Vrlo rado bi podijelio s ostalima prepisku s tobom ali kako je to PM neka tako i ostane.

Ignore lista moda se zove ban lista. :slight_smile:

Gigolo je mala beba za ovoga:

[quote=“trnac”]Ni ti nisi s razumijevanjem pročitao tseregov post.
10.4. + 7 dana … pogledaj što piše u tseregovom postu

Vrlo rado bi podijelio s ostalima prepisku s tobom ali kako je to PM neka tako i ostane.

Ignore lista moda se zove ban lista. :)[/quote]

Možda sam glup, ali stvarno neznam šta je 17. 4. Ovo je za prvu rečenicu,
Za druge dvi: Sinko, od Višnje si dobija veliku moć. I nikad ne zaboravi da moć na nešto obvezuje,

1. Poštuj privatnost drugih.
  2. Dvaput razmisli prije udarca na ENTER,
  3. Uz veliku moć dolazi i velika odgovornost,
    Posebno za treću: Nepodoban si za moderatora jer si sklon zloporabi moći.
    A glede pp. Šta san ti zapritija, to san i napravija. Ja san čovik od riči!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja