100 Eura prvoj osobi koja se javi :)

Ok, ispricavam se zbog okrutnosti no zezam se :edi:, ali imam jednu zamolbu, a mozda uskoro kad se obogatim i budem dao 100 eura, do tad imate zahvalnost i postovanje. =)

Dakle:

Bili mi se netko javio na pm sa adresom skypea… ili cak msn-a da ga ‘uhvatim’ 10ak min u real time-u.

Nacitao sam se dosta ovog foruma u zadnjih 10ak dana pa bih sad samo trebao nekog da mi neke stvari poveze i malo razjasni.

Sto kazete?

Tenks,

Nikola

Ovo vrijedi sačuvati kao školski primjer toga kakve postove ne treba objavljivati.

i sadržaj je nisko kvalitetan

Svaka mu čast. Natjerao me da nađem listu ignoriranih članova.

Tu sam, nazovi na 060 610 060.

Nikki, koliko imaš godina? Ovaj post je na razini petogodišnjaka

Ma dajte decki, ispricavam se stvarno, namjerno sam ovo postao u ‘birtiju’ jer sam shvatio da je ovo offtopic forum gdje se postaju svakojake gluposti i nisam htio uvrijediti nikog ili nesto slicno.

Htio sam napisati nesto neformalno i neozbiljno, pretpostavljam da sam pretjerao no stvarno me zanimalo vidjeti reakcije na naslov, bez da naljutim moderatore i mislim da nema potrebe izvlaciti ignore listu trnac.

Isprika prihvacena?

[quote=“Nikki”]Ma dajte decki, ispricavam se stvarno, namjerno sam ovo postao u ‘birtiju’ jer sam shvatio da je ovo offtopic forum gdje se postaju svakojake gluposti i nisam htio uvrijediti nikog ili nesto slicno.

Htio sam napisati nesto neformalno i neozbiljno, pretpostavljam da sam pretjerao no stvarno me zanimalo vidjeti reakcije na naslov, bez da naljutim moderatore i mislim da nema potrebe izvlaciti ignore listu trnac.

Isprika prihvacena?[/quote]

Sada znam gdje je pa se čuvaj :zub:

wow, zašto ste tako burno reagirali

dobar je offtopic i zezancije, ako nisu debilne ;D ova “fora” ti je definitivno jako loša :smiley:

hehe a što su se naljutili ovi što su mislili lako zaraditi :smiley: šala :smiley:

imas kakve stranice vec? budem ti mentor u zamjenu za backlinkove.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja