1000 pitanja

Da li google računa sajtove sa isključivo erotskim pričama u adult sajtove?

Ne znam odogovor na tvoje pitanje, ali znam da kršiš jedno pravilo foruma. --> ovo <–

vise citam njegov otpis nego temu

ot: mislim da se nebi trebalo tretirati pod krsenje pravila

prolistaj jos jednom njihov TOS

Promijeniću potpis. Zna li iko odgovor.

Zavisi kakve su price ali ja ne bih stavljao Adsense na takve sajtove. Ako ima prljavih rijeci onda definitivno ne.

Ako misliš na SEO, nečeš imati loš rjeting jer se ni adult sajtovi ne rangiraju lošije od drugih sajtova. Ako misliš na adsense, ne možeš ga koristiti na takvim stranicama!

Na adsens mislim. Kako onda na svakom velikom forumu imaju adsens oglasi a imaju i neđe na forumu temu erotske priče đe se postuju svakojake perverzije.

Mrcina kršiš i ti pravilo, kao i Ace imate 5 redova u potpisu a dozvoljeno je 4. Ja sam svoju grešku ispravio.

http://lmgtfy.com/?q=adult+content+adsense

Prvi rezultat kaže:

Adult content
…unacceptable content:
…adult stories

Malo si pobrkao redove i linkove.

:ludjak:

Možda je to do moje nokie 2600 klasik ili mini opere 3. Kod mene imate 5 redova.

Ti si jedan lažov, ja tebe pamtim kao jednog lažova, i kao jednog od vodećih falsifikatora svega…” :zub:

Pročitaj trnčev pp, i pusti se ti mog potpisa, jer on je po pravilima foruma. :uaa:

Fakat je komično da brišem postove u Birtiji jer se ponašate kao babe.

Vidim da je i moj post nestao :zub: A tak je bio kul :cool:

Sorry, nisam se mogao suzdržat :potboy:

Bi li bila dobra ideja napravit sajt o hemoroidima? Kad već na adsensu piče reklame za liječenje hemoroida

Ja sam mislio radit site o hemeroidima i problemi sa kakanjem jer puno ljudi od toga pati pa zašto ne :njam:

Jel probo iko varat na adsens? Ja da vam budem iskren jesam, ali sve je to sitno.

Ako ne želiš dobiti doživotni ban, nemoj varati. Google jako lako skuži kad netko vara.

Kako će me skužit ja imam prosjek na faksu 6,8? Ma neće skužit ako je sitno i ako nisi glup, ja očito nisam hihi, a i ako me banuju meni je sve to samo zajebancija. Može li mi neko objasnit kako se obračunava cijena klika. Nekad je 3 centa nekad je 14 nekad 20 kod mene. Zavisi li cijena od toga šta je radio na tom sajtu taj što je kliknuo, jel se registrovao na neki kupon sa te strane, koliko je vremena proveo na stranici itd. Ja sam uvjeren da se i to računa u cijenu klika. Jesam u pravu?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja