1and1 - 0,99$ registracija domene (.com .info)

Registar 1and1 (1&1) nudi registraciju domena .COM i .INFO za 0,99$

Domains - Register on 1&1

(link nije referal nego do dijela di je ta ponuda)

I da, koliko sam skužio, privatnost (zaštita identiteta) je besplatna.

jel nude i mogućnost za transfer te kupljene domene kasnije?

Ne razumijem baš što im ovo znači ako želim izabrati Paypal kao metodu plaćanja? Moram prihvatiti neki ugovor gdje mi mogu skinuti sa kartice i do 200$? Nisam baš skužio moram priznati, pa ako može neko objašnjenje?

Nisam čitao uvjete niti ništa slično tome. Negdje sam se prijavio da mi sve akcije koje su ispod 2 dolara šalje na mail, pa mi danas došla ta, pa reko da podijelim.

Uglavnom, sad sam malo prosurfao i imaju dosta kritika na jednom forumu u temi od prošle godine. Navodno rade probleme s transferom domena, dok drugi kažu da su nakon dva mjeseca bez problema prebacili svoje domene.

Bilo kako bilo, ja za sad neću iskoristit ovu promociju…

PS toniperic, možda da kopitaš taj ugovor ovdje, ja to nigdje ne vidim a ne da mi se radit account, narudžbu da vidim o čemu se radi.

Dakle postoje dva načina plaćanja - koristeći Paypal ili direktno karticom.

Ako odabereš plaćanje karticom, dolje sitnim slovima piše sljedeće:

Ne znam zašto čak 6 dolara, i ne kužim kako ovo se dobije povratih tih 6 dolara.

Ako odabereš plaćanje Paypalom, dobiješ sljedeću poruku

[quote=""]If you select PayPal as your payment method, it is required that you accept PayPal’s merchant agreement allowing 1&1 to receive payment in full of your invoice for up to a maximum of $200 per month.
Please click on the Go To PayPal button and log in to your account. You will be redirected to the merchant agreement page, where the merchant is stated and a button. By clicking the accept button, you agree to the merchant agreement.
If the cost of your order exceeds $200, the limit will be increased in increments of $200. 1&1 will only charge you the amount of the package selected.[/quote]

Ne znam kaj bi ti reko toniperic. Osobno u gornjim opisima ne vidim nikakvu opasnost, a i nisam vidio nigdje ničiju žalbu po tom pitanju, više su to žalbe da su im radili probleme oko transfera (dok drugi kažu da nije bilo problema), ili oko hosting usluga.

Nemogu ti ništa pametno savjetovat, možda najbolje da preskočimo oboje ovu promocijsku ponudu :slight_smile:

Ja znam da ću je svakako preskočiti, samo zato što rade probleme oko transfera, a i smrdi mi ovo što prave ikakve komplikacije (pa i za potvrdu plaćanje direktno karticom) pa ću radije čekati 21.6. pa vjerojatno dođu neki summer kuponi. :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja