2 vCPU, 8GB RAM za 3€ godisnje

Ljudovi,
kako je prije 18 dana @id78 objavio nazwa.pl ima brutalne popuste. Ali ni to nije sve, sad su cijene jos brutalnije.

Lokacija: Poljska, EU
Virtualizacija: KVM

CPU: 1 vCPU
RAM: 4GB
Disk: 25GB NVMe
Cijena: cca 3€ godisnje

CPU: 2 vCPU
RAM: 8GB
Disk: 50GB NVMe
Cijena: cca 3€ godisnje

CPU: 4 vCPU
RAM: 16GB
Disk: 100GB NVMe
Cijena: cca 70€ godisnje

1 Like

Zavrsio sve, dosao do kraja, pise nesto prihvatite pravila stavim kvacicu i kaze:

Ako želite, i dalje možete promijeniti svoj ID poslužitelja. Zapamtite, nakon što naručite, to neće biti moguće.
Usluga se aktivira za probno razdoblje nakon postavljanja narudžbe.

Tu sam zapeo.

@CroLog kaj te tocno muci?

paypal ništa? …

Na checkoutu sam, samo moram kliknuti da prihvacam pravila i platiti, medutim ne mogu jer stavim kvacicu na pravila i imam upozorenje gore:

Informujemy, iż trwa proces weryfikacji danych podanych w Panelu Klienta. Do momentu potwierdzenia poprawności i kompletności danych usługi nie mogą być zamówione.

Obavještavamo da je u tijeku postupak provjere podataka navedenih u ploči klijenta. Do potvrde ispravnosti i potpunosti podataka o uslugama ne može se narediti.

i dole:

Jeżeli chcesz możesz jeszcze zmienić identyfikator Serwera. Pamiętaj, że po złożeniu zamówienia nie będzie to możliwe.

Ako želite, i dalje možete promijeniti svoj ID poslužitelja. Zapamtite, nakon što naručite, to neće biti moguće.

Mogu jos kliknuti Zmień identyfikator ali tu nema nista.

Evo slike: https://imgur.com/a/R0vkB

@spiderman njet.
@CroLog ma plati, tako nesto su i mene zezali pa se na kraju rijesilo.samo.

kako cu platit kad nemogu pritisnut da platim :slight_smile: