22 tisuće linija koda + -

birači uprava hr

Da li mi može netko reći kako to da ovaj link, sa 5 tabova ima preko 22 tisuće linija koda?

Haha, dobar pronalazak. Obicno webmasteri/programeri pokusavaju sto vise smanjiti code. Ja sam nedavno imao complexan code od 5000 linija i to je jako jako jako puno.

No nije bio code za obican web, nego aktivan program.

Mislim da su oni tu ubacili css vrlo vjerojatno ili nesto… nemam pojma, mozda netko tko je iskusniji moze znati, ali sad i mene zanima.

Da se mozda u tih 22000 linija ne kriju kakve subtilne poruke…

Koliko vidim puuuno jscripta, ali a 22 tisuće linija?
Pa kompleksne PHP skripte koje bi odradile baratanje s tih 5 formi i query na baze itd , vjerujem da ne bi dosegle ni blizu tome.
A CSS…koji CSS?:wink:
Eto slučajno naletio, tražio gdje je glasačko mjesto…a eto već mi deformacija svaki web page SHIFT+U

odakle ti znas na sta je otislo toliko koda, pricati ovako napamet i sprdati nekoga je bezveze, nije da si napravio takvu aplikaciju ikada koja mora biti na visokom nivou sto se tice sigurnosti, itd itd…

Frontend kako izgleda mozes izvesti sa puno manje linija, ali opet odakle znas do koje razine ide backend aplikacije…

ok, znam da ne znam puno, samo sam uveo pitanje zašto?
A ne da mi netko opet soli pamet o mojem znanju ili ne znanju.
Još jednom iznošenje defacto činjenica o nekome je stupidno ako ga ni ne poznaš, kao što si naveo.
Molim za smirenje, nedjelja je , odmaranje…

Rijetko gdje vidim stranice koje u sourcu imaju 22 tisuće redova koda, ili kada kliknem da vidim da treba koja sekunda da to učita, kao neku excel tablicu.
Inače interesiralo me kako izvlači sve podatke, kako je postavljeno, barem html dio da vidim, pa sam naletio na to…
No eto ako netko zna protumačiti dio koda pa reći ćemu, hvala.

aha, ma nisam te skontao da mislis na source, a ako ga i sam pogledas 99% tu zauzima js kod…

inace po source kodu vidi se da je to Java EE, tomcat server, tako da je ocito automatski generiran kod od strane Java EE, puno vise nego od samog developera…

Bit ce as usual - neki junior se radio senior, pa dobio posao, pa junacki odradio.

To valjda kako stariš tako se eksponencijalno kod smanjuje;)
Od početka do sada ista skripta se smanjila valjda 80%
Sa 50 budem pisao program u jednom redu:) jedan ali vrijedan (right!)

ne bas, ajd procitaj moj post gore, taj js kod je vecinom kreiran automatski od Java EE aplikacije, a ne da je programer rucno pisao…