5g armagedon frekvencija

Sta mislite da li je bar jedan deo iz ovog videa tacan u vezi 5G mreze koju treba da uspostave?
Koliko je verovati DAVID ICKEu?

1 Like

Jel ce doci ili on to opet mlati praznu slamu?
Pod doci mislim u HR ili jos nije doslo u USA? Ako nije jos doslo u USA odna racunaj tak za 10 godina da dodje kod nas…

Koje su uopce brzine toga?

A sto se tice ovog videa, cijeli svijet je jedna velika frekvencija…

Hteli mnogi da priznaju ili ne, ali ljudi su vibracijska bica. Samim tim znaci da se sve vrti oko frekfencije.
Moze li se nasa vibracija (frkfencija) necim poremetiti?
To cemo videti.
Ali uzimajuci u obzir broj oboljenja u zadnjih nekoliko godina (npr. 10 - 15 god.) u odnosu na mnogo ranije (mislim na prije 40 godina), mislim da je u velikom porastu. Normalno da ima tu uticaja i od drugih stvari, ali sigurno da ima i u nekom poremecaju nasih vibracija (frkfencija).

1 Like

Pogledao sam prvu minutu, a ostatak ću malo kasnije.

Da, ja se potpuno slažem da to šteti. Ne treba mi nikakva studija, znanestveni rad i sl. da bih znao da sve te mikrofrekvencije koje od 0-24 gdje god da jesmo prolaze kroz nas ne mogu biti ništa drugo nego štetne za naše zdravlje.

Bilo gdje možeš uhvatiti signal stotina tv kanala, stotina radio postaja, nekoliko mobilnih mreža itd. Drugim riječima, bez prestanka nas svugdje prže sve te frekvencije. Nemam nikakve dvojbe da je to štetno. Niti u teoriji me niti jedna “stručna” studija koja bi eventualno “dokazala” da nema štetnosti ne može razuvjeriti od toga. To sve je štetno, vjerojatno i jako štetno. Točka.

Ja sam odustao nakon minute pa sma malo skcoio dalje da vidim ima li sto pametno, nema, waste of time.

Da mi smo vibracijska bica, ali prije svega imamo tjelo kojem je potrebna energija, ako to tijelo mi ne hranimo kak treba ono ne radi kak treba. interesantno je kak se neki muce sa vibracijama a boli ih K**** za fizicko tjelo.

To je isto kao da drogerasa na Kokainu ides lijecit s Heroinom… I zasto bi nas vibracije trebale unistiti? Cijeli svijet je vibracija i po kojem to doktoratu on znade kako ce ta vibracija djelovati na bilo sto, nije srtrucnjak niti blizu tome… Isto ko da slusas zidara pa ti daje savjete kako srediti autoelektroniku…

On se poziva na dosadasnja istarzivanja o sadanjim zracenjima, a fino kaze sta onda ocekivati od 5G. (ovo ne znaci da sam prisatlica njegovom izlaganju, jer sam u startu postavio pitanje koliko mu je verovati na izreceno)
Zar ovi sad mobiteli ne zrace?
A takodje znamo da su mnogi vec krenuli sa proizvodnjom mobitela sa 5G. Pa kako @mitok rece posto se ovde radi o mikrofrefencijama, onda nek je delic istina od navedenog u videu i ako se uzme u obzir porast oboljenja koja nisu bila u tolikoj meri prije, onda je lako zakljuciti da neceg tu ima.

neznam na koje se on izvore poziva ali dosad studije nisu to pokazale… Pa ako imate linkove bilo bi dobvro da nam ih pokazete da znademo od kud ta prica…

Jel su to studije poput onih koje “istražuju” eventualnu štetnost nekih lijekova, a financiraju ih farmaceutske kompanije? :wink:

Za početak je dovoljan ovaj link:

1 Like

A koje onda studije da gledamo?

One od oka? Gle susjed ima rak i vidio sma ga jucer je razgovarao na mobitel, sigurno ga je dobio od mobitela. A mozda ga je i propuh potegel…

Studije sve treba proanalizirat, nece oni pisat lazi u studije, nijedna studija nije lazna, ona ako je placena onda je napravljena tako da gleda na stranu tko ju je platio, ali ako nikako nemoze gledat na tu stranu onda badava placanje jer nece oni napravit laznu studiju. Zato imas te neke studije gdje sa zdravim razumom iz ovog linka gore mozes zakljucit da je studija beznacajna (ne lazna).

Znaci ako su napravili studiju na 60 ljudi, ja dalje ne gledam jer me nezanima takva studija bez obzira kakav je rezultat, ali kada su napravili studiju na 400 000 ljudi onda ima smisla pogledat.

evo studije:

Potpuni krivo.

Često je lako izvrnut činjenice u svoju korist.

Ne mora značit. Mogao si danas otići napravit studiju o npr. HDZ-u na uzorku od puno ljudi, i uzet sve koji su bili na otkrivanju spomenika Tuđmanu. Ili možeš radit studiju o mišljenju o Titu na velikom uzorku, ali u Kumrovcu kad partizani dođu obilježit rođenje Tita ili što već obilježavaju.

Evo naprimjer i ovo:

Radi se o Harvardu, a ne o nekoj poslovnoj školici u Vinjanima Donjim.

Ma ne ■■■■■ to 5% tako da neću niti otvarat :slight_smile:

Možda ću umrijet u zabludi, ali za mene je nedvojbeno, 100% sigurno i 100% točno da sve te frekvencije koje prolaze kroz nas štete našem zdravlju. Da li puno ili malo ne znam, ali znam da štete.

Sad sam pogledao video do kraja. Možda nije iza svega agenda koju Icke spominje nego samo klasična želja za većim profitom velikih kompanija, ali to i tako nije bitno jer se u oba slučaja radi o štetnom utjecaju na zdravlje ljudi.

U videu negdje od 6:00 pa do 8:00 Icke govori nešto skroz jasno i istinito, a to je da ljudski mozak ima svoje elektromagnetske valove i meni je potpuno logično da neki vanjski elektomagnetski valovi mogu poremetiti normalan rad onih koje emitira ljudski mozak, a onda mi je logično da to može dovesti do raznih nefunkcionalnosti organizma i lošeg utjecaja na ukupno zdravlje čovjeka.

Nikakva studija me neće uvjeriti u nešto drugo, ali nas i tako nitko ništa neće pitati i 5G će biti implementirana čim se ostvare tehnički uvjeti :slight_smile:

Koliko znam Kinezi već uvode 5G. Ne mislim da je nešto posebno loše vibracijsko okruženje jer je prisutno i bez naših tehnologija. Mi zapravo samo osmišljamo način kako iskoristiti tu prirodnu pojavu. Sve u nama titra, pa tako i okolo nas :smile:

1 Like

Ako se podje od one price za sta ce se koristiti nuklearna energija, pa se otislo u drugu krajnost, kao i za mnoge druge slucaje, onda i ovde se moze covek zapitati, ako nije ispitano kako 5G deluje na zvi svet, a pocela je implementacija, sta sve moze biti?

Moras uzeti da je, ne tako davno, zivotni vijek bio do 40 godina, bez obzira na sve sad nam je daleko bolje. Pa obicno sunce zraci, kako nece sve drugo?! Kome se ne svida, uvijek moze odseliti negdje gdje toga nema, ali tesko cete naci takvo mjesto. Evo ja sam trenutno na Zanzibaru, wifi u svakoj rupi, a mozes i uzeti njihovu mrezu pa biti stalno online.

1 Like

Po onom šo sam vidio sa slika i iz video klipova, jedna od najljepših lokacija na planeti.
Naročito što se podvodnog svijeta tiče.

Da, skoro da nema takvog mesta. Gde god da odeš - samo si otišao na drugu farmu, koju vodi neki drugi farmer. Cela planeta je jedna velika farma podeljena na manje. Nema bežanja. :slight_smile:

1 Like