70 eura se ceka

Ovako znaci proslo je oko 5 dana otkada sam dosao do limita za podizanje novaca, 70 eura sam zaradio i jos niti mail ni potvrde dobio nisam, kada idem na ono kada dobiti uplatu govore nesto poput" na pocetku ovog mjeseca na kraju ovog". Kada cu otprilike dobit potvrdu da nisam krsio pravila i da ce se ček poslati?

ako si do kraja 5. mjeseca (tj do danas) sakupio 70 eura ili više, isplatit će ti krajem lipnja.

znaci za 30 dana, a kada ce oni rec da je sve u redu jer pise tamo da rade provjeru

kad budu sigurni da je sve u redu. ako ti je to prva isplata, trebaju provjerit neke stvari. si dobio pin?

to samo google zna :wink:

http://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=21591

dobio sam ima vec par mjeseci doslo na adresu =)

koje stvarcice trebaju provjerit? :slight_smile:

[quote=“markomarko”]dobio sam ima vec par mjeseci doslo na adresu =)

koje stvarcice trebaju provjerit? :)[/quote]

pa da nisi varao i klikao sam i te stvari. vidi sutra, preksutra šta ti piše na accountu. skoro pa sigurno će ti krajem mjeseca poslat ček.

Prosla 2 tjedna nema ni maila ni obavjesti od googlea to znaci da je sve u redu?

Ne filozofiraj nego odi na svoj AdSense account, imaš opciju “Pregledajte povijest plaćanja”.
Tu ćeš vidjeti postoji li u stupcu “Plaćanja/dugovanja” iznos s negativnim predznakom.
Ako ima (vjerojatno je datum oko 25. svibnja), onda čekaš čika poštara da donese ček i usput se lupaš po glavi jer nisi odabrao isplatu putem Western Uniona. :slight_smile:

[quote=“trnac”]Ne filozofiraj nego odi na svoj AdSense account, imaš opciju “Pregledajte povijest plaćanja”.
Tu ćeš vidjeti postoji li u stupcu “Plaćanja/dugovanja” iznos s negativnim predznakom.
Ako ima (vjerojatno je datum oko 25. svibnja), onda čekaš čika poštara da donese ček i usput se lupaš po glavi jer nisi odabrao isplatu putem Western Uniona. :)[/quote]

Gdje je taj minus i kakve je uloga njega? evo sto ja vidim na dnu ove “tabele”

2011 svibanj svi 31 Zarada (svi 1 - svi 31) - informacije 26,05 €
Saldo na kraju svibanj 71,96 €

[quote=“markomarko”]Gdje je taj minus i kakve je uloga njega? evo sto ja vidim na dnu ove “tabele”

2011 svibanj svi 31 Zarada (svi 1 - svi 31) - informacije 26,05 €
Saldo na kraju svibanj 71,96 €[/quote]

minus ti je isplata. bit će 25.06.

Ah evo isprobao sam novu verziju Adsense sučelja i našao sam ovo na pocetnoj stranici adsense stranice

Sljedeće plaćanje
Rok plaćanja 1. 7. 2011.

edit: znaci doc ce do 1.7?

[quote=“markomarko”]Ah evo isprobao sam novu verziju Adsense sučelja i našao sam ovo na pocetnoj stranici adsense stranice

Sljedeće plaćanje
Rok plaćanja 1. 7. 2011.

edit: znaci doc ce do 1.7?[/quote]

do 01.07. će ti poslat ček.

Naravno, sto se moze ocekivati, sretan sam =)

heh evo vec 27. i nije doslo…

Da li ti piše
$$$$
Most recent payment
Jun (dvadeset i neki), 2011

[quote=“MeeGo”]Da li ti piše
$$$$
Most recent payment
Jun (dvadeset i neki), 2011[/quote]

Evo ga ovo pise:
€71.96

Most recent payment

Jun 23, 2011

ajme znaci doc ce tek za par tjedana? :SS

Za par tjedana ako je ček. Ako imaš metodu Western Union onda možeš ići podići.

Ah bas super… Pa sto mi je ono pisalo onda nesto kao : Rok plačanja 1.7, mislia sam da ce doci do 1.7 …

evo i korisnik homer je napisao: do 01.07. će ti poslat ček.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja