70 eura se ceka

[quote=“markomarko”]Ah bas super… Pa sto mi je ono pisalo onda nesto kao : Rok plačanja 1.7, mislia sam da ce doci do 1.7 …

evo i korisnik homer je napisao: do 01.07. će ti poslat ček.[/quote]

da poslati, treba mu 1-2 tjedana da stigne…

Ako je poslan 23, jel ima ikakve sanse da dodje ovog tjedna?

bump

Evo ljudi ovaj mi je mail dosao

Poštovani,

napominjemo da ste nedavno primili uplatu u iznosu zarade u usluzi AdSense.

Za više informacija prijavite se na račun na adresi
https://www.google.com/adsense
te posjetite stranicu Plaćanja na
https://www.google.com/adsense/reports-payment
. Ovisno o obliku plaćanja tamo možete pronaći i referentni broj za praćenje ili preuzimanje uplate.

elektronički prijenos sredstava (EFT) je preporučeni oblik plaćanja. Više informacija potražite na:

S poštovanjem,

Google AdSense tim

Smiri se malo :slight_smile: Ček ti vjerojatno neće doći ovaj tjedan. Pročitaj prethodne postove o pristizanju čekova, pripremi se da će ti uzeti 40-tak kuna u banci, da će te čudno gledati itd…

A EFT nije dostupan u RH i to si dobio generički mail koji te poziva da si prebaciš na EFT ako ti je dostupno.

[quote=“Ivan PZ”]Smiri se malo :slight_smile: Ček ti vjerojatno neće doći ovaj tjedan. Pročitaj prethodne postove o pristizanju čekova, pripremi se da će ti uzeti 40-tak kuna u banci, da će te čudno gledati itd…

A EFT nije dostupan u RH i to si dobio generički mail koji te poziva da si prebaciš na EFT ako ti je dostupno.[/quote]

Ako je poslan 23.6 oce onda barem negdje do 15.7 doci?

trebalo bi do tada doci, ako kojim slucajem ne posalju u neku drugu zemlju greskom (da i to se desavalo)

Jos nema :confused: ima li itko da je zaradio svoje novce prije 6 mjeseca ida mu jos nije doslo? tojest ja sam prije 7.6 zaradia tih 70 eura =)

Evo ga nista jos :confused:

Ko ti kriv kad pametujes i ne koristis WU… Isplata je bila 23.6 za WU i drugi dan se moglo podic. Dok ti dobis za peti mi cemo vec dizat za šesti mjesec…

Zasto ja pametujem ako sam odlucia da dodje ovako?

Komentirao sam jer smjesno mi izgleda da se prvo odlučiš za lošiju opciju ( osim čekanja vjerojatno će ti i banka uzet neku naknadu na cek) i onda svaka 2-3 dana se zalis da još nije stigao.
I samo za informaciju ja ponekad primam cekove od nekih CPA offera pa cekam(u stvari ne cekam nego kad dode dode :)) oko mjesec dana…

[quote=“Petarcro”]Komentirao sam jer smjesno mi izgleda da se prvo odlučiš za lošiju opciju ( osim čekanja vjerojatno će ti i banka uzet neku naknadu na cek) i onda svaka 2-3 dana se zalis da još nije stigao.
I samo za informaciju ja ponekad primam cekove od nekih CPA offera pa cekam(u stvari ne cekam nego kad dode dode :)) oko mjesec dana…[/quote]

PA dobro prvi mi je cek nije kao da iman iskustva, i uopce ne znam kako da s WU isplatim…

Odi u postavke racuna i namesti wu, tamo ces naci, mislim ds ne treba nista posebno upisivat. Odi odmah jer mislim da je 15i rok, a danas je 14i, i vec za 10 dana mozes dignuti novac od proslog mj. (naravno ako si zaradio).

Najbolji ti je cek ako ti se ne zuri za lovu :wink:
Uzme ti banka 2% proviziju lol…
Cuo sam da deru za WU…

[quote=“AleksaS”]Najbolji ti je cek ako ti se ne zuri za lovu :wink:
Uzme ti banka 2% proviziju lol…
Cuo sam da deru za WU…[/quote]

Zašto je bolji ček ?
Kolko mi piše da su uplatili, točno toliko podignem preko WU u pošti. Nisam primjetio da su i jednu kunu uzeli provizije :mini:

Nemoj prelaziti na WU, svejedno ti stiže ček u razmaku od mjesec dana, naravno ukoliko skupiš. Odeš u PBZ i bez naknade ga digneš.

WU je 100 posto bez naknade i sigurno najbolja opcija a pogotovo ukoliko nekom hitno trebaju novci a nema redovite isplate…

Kako misliš WU bez naknade?
Nerazumijem hitno, svejedno novci stižu svakoga mjeseca, koja je razlika da li je to početkom ili krajem…

U nekim bankama ti za ček uzmu neku proviziju. Ukoliko koristis WU nema provizije odnosno ukoliko si zaradio 100 € toliko ce ti u lipu biti isplaceno.

Evo ti primjer da je on zatrazio isplatu putem WU novac bi dobio prije 3 tjedna a ovako jos iscekiva cek, mislim da je razlika i vise nego ocita. Naravno ukoliko primas redovito cekove nema razlike sto se tice vremena ali prvi mjesec ćeš uvjek dulje čekat od ostalih.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja