Abnormalno visok klik za hr. stranicu?

1 klik koji sam dobio je iznosio 0,9 EURA,to svima danas ili cista sreca?

Sreća.

Nego, zašto ti link iz potpisa ide na mybookface.net ?

Samo danas ili čista sreća? :zub:

[quote=“trnac”]Sreća.

Nego, zašto ti link iz potpisa ide na mybookface.net ?

Samo danas ili čista sreća? :zub:[/quote]

http://crotrailers.co.cc/

vodi li i ovo na mybookface?

Ovaj bez “www” je dobar.

pa zbog DNS updatea je to :wink: treba malo vremena da WWW proradi

ispravi me ako grijesim

Nije to nista, zna klik biti i po 2-3€, sve zavisi iz koje je zemlje kliknuto.

Nebih se baš složio da klik na domaćem tržištu zna biti po 2-3€, na stranom je to normalno ali na domaćem ne.

Pa nije google Hrvatski Turistički Radnik. Kad naš HTR vidi turista iz Rusije odmah diže cijene.

Događaju se takvi klikovi svaki dan u hr, nije to sreća.

Ja sam lijepo napisao da zavisi iz koje je zemlje kliknuo neko.

Ako neko dodje iz Amerike na stranicu gdje se pise o npr. Xboxu ili PS3 njemu ce se prikazati reklame koje su relevantne sa sadrzajem, a i po klikovima vrednije …dok posjetioc iz okruzenja vidi neke bezveze reklame.

Probaj otvoriti bilo koju domacu stranicu koja se bavi IT tematikom preko neke proxy IP adrese pa vidi kakve reklame prikazuje, a kakve kad normalno otvoris. Vecina boljih(skupljih) reklame se vrte iskuljučivo za posjetice iz odabranih zemalja.

Istina, ti imaš stranice na hrvatskom, a posjećuju ih Amerikanci i klikaju na oglase.

Pa ne mora znaciti Amerika (to sam dao kao primjer), mislio sam na dijasporu, a tamo ima puno nasih ljudi koji posjecuju domace stranice, te naravno klikcu na reklame jer su prilagodjenje njihovoj geografskoj lokaciji.

Istina :krele:
Kad surfam po ino stranicama prikazuju se HR adsense oglasi.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja