Ad Exchange oglasi

Pozdrav svima!

Zanima me je li tko ovdje uključen u Ad Exchange?

Drugo, zanima me ako netko zna je li Ad Exchange priznaje samo one prikaze preko kojih korisnik tijekom čitanja pređe ili sve koji se učitavaju na stranici?

Lp

Koliko znam, trenutno se broji impresija kada se kreativa skine sa servera. Ali adx ( i svi ostali) ce u budocnosti raditi kao i facebook ( 50% impresije barem 1 sekundu).

Evo primjer. Ostao je isto broj oglasa, ali su iz headera stranice spušteni ispod teksta i javlja duplo manji broj učitavanja.

Hmm. Gle nemam pristup adx-u vec 6mj., ali koliko pratim ta promjena jos nije uvedena. Ali imaj na umu da bidderi u adx-u prepoznaju ATF i BTF pozicije, pa ti mozda jednostavno manje bidaju za tu poziciju…

Jedino da stavim da se ispod učitavanju vijesti do besvijesti. Tako će se prikazivati da je uvijek u vrhu oglas.

Ne bih rekao… Mislim da pod ATF spadaju samo oni oglasi koji su vidljivi kod inicijalnog ucitavanja…

Da se ukljucim u temu. Koje su prednosti adX-a i kako uci u program?

Dobijes poziv kad si dovoljno velik. Ako znas kaj radis prednosti su velike…
Ja skupljam stranice za zajednicki adx. Ako je tko zainteresiran nek se javi…

Sto bi to bio zajednicki adx?

Pa moras imat dovoljan broj posjeta da te prime u adx ili nastupiti kao grupa sajtova…

Pa skupina stranica koje nastupaju pod jednim adsensom ne bi li dobili bolje uvjete…