Ad.Net oglašavanje?

Jučer sam dobio ponudu za suradnju sa ovom tvrtkom www.ad-net.hr
Kako na njihovoj stranici baš i nisam našao odgovore, zanima me jel itko koristio njihove usluge i kakva su iskustva?
Po netu nisam našao puno o njima. Rade li samo s firmama, kako funkcionira zarada i sl.
Hvala

Meni su također ponudili,uskoro ću ostvarit suradnju s njima tako da ću nakon toga znati sta i kako.

lp

pise na stranici da se placa 2lp po prikazu, a ima trenutno neki popust pa je 1lp.

Ako uzmemo da se dijeli 50-50 (pretpostavka), medij dobiva 0.5-1lp po prikazu, ili 5-10kn CPM, sto uopste nije lose.

Suradjujem s njima, ne suradjuju samo sa firmama. Uzevši u obzir da je općenito kriza u Hrvatskoj i da sve firme pričaju da je danas vrlo teško naći oglašivače, nemam im šta prigovorit, bilo je par kampanja, dosta rijetko srede kampanju ali eto svi pričaju da je danas tako. Uglavnom nemaš šta izgubit, kad srede kampanju - super, kad nema kampanje vrti svoje oglase.

Inače mislim da navedena cijena na njihovoj stranici nije relevantna, za svaku kampanju dogovaraju cijenu, naravno da je i njima u interesu navući veću cijenu. Zadnja kampanja je za mene bila više od dvije lipe.

E da, to im mogu prigovorit - stranica im je katastrofa, ne znam kad su je zadnji put ažurirali.

i ja sam dobio ponudu pa ako ima netko jos inf. bio bi zahvalan

lp.

Meni su odgovorili pozitivno, zatražili su opis medija i prijedlog suradnje, hm…

neznam bas malo sam skeptican a i nista konkretno nisam nasao o njima hmmm

*Webmeister

znači oni ti daju kod koji trebaš postavit na stranicu ili to funkcionira na neki drugi način?
Spominju i neki ad server sustav, uglavnom na koji princip to radi? Je li komplicirano?
Ako ti nije problem ukratko objasnit…
Zahvaljujem

Šta vam je nejasno?

To je mreža portala (igre123.net, igre-igrice.com,frendice.hr,videoportal i mnogi drugi)
Ekskluzivni zastupnik za oglašavanje na MySpace.com

Kako bilo da bilo isplati vam se…

Ti si iz te mreže :wink:

Koji je najjači portal u mreži?

Po toj cijeni je najbitnije da konstantno ima oglašivaća odnosno reklama. Šta ti znaći biti u nekoj mreži u kojoj dobivaš 5-10 lipa po prikazu ako uspiju sklopiti jednu kampanju u pola godine s malim brojem impresija.

[quote=“joj_ne”]Ti si iz te mreže :wink:

Koji je najjači portal u mreži?[/quote]

Myspace.com :smiley:

Upravo to. Ja mjesečno imam preko milijun i pol prikaza i rado bi ih koristio za recimo tri lipe po prikazu, ali to je onda stalne kampanje po nekoliko njih bez prestanka kao sto rade neki jači igrači

Vrlo mi je drago što ovdje zrači optimizam.

3 lipe po prikazu?

Da vidimo što kaže moj Canon…

0,03 x 1000 = 30 kn
Što znači da je eCPM 30 kn odnosno 4,1 EUR

Neka digne ruku tko ima eCPM 4 EUR sa AdSense oglasima na toliki broj prikazivanja?

Što, nitko?

Nije mi jasno zašto onda imate nerealna očekivanja od agencija, a sa cijenama velikog Gija ste zadovoljni?

Još nešto, oglašavanje “po kliku” i “po prikazu” je NEBO I ZEMLJA. Možda to neki nisu shvatili, možda neki ne žele shvatiti.

Oglas koji prikažete i za koji ćete biti plaćeni ako se klikne na njega možete staviti na dno stranice gdje je dostupan nakon 5 skrolanja. Koga briga. Plaća se tek ako netko klikne. Nitko ga nije vidio? Koga briga, plaća se tek ako netko klikne. Oglas je bio prikazan tek djelić sekunde. Koga briga, plaća se tek ako netko klikne.

Kod plaćanja po prikazu je jako bitno ako ne i presudno sve ono što nije bitno kod plaćanja po kliku. Bitna je pozicija i trajanje prikaza.

Zato ponavljam. Nemojte imati nerealna očekivanja od agencija koje plaćaju po prikazu.

Očekivanja su vam definitivno nerealna :).
1 lp / impresija je super i realana cijena impresije u hrv.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja