Adobe CS5 lansiranje

Nisam pronašao ovaj topic nigdje pa evo mala obavijest:

Za sve koje zanima kako će izgledati novi Adobe CS5 paket Adobe je organizirao online live lansiranje. Sve se to događa u ponedjeljak, 12.04. u 17h pa našem vremenu. Za praćenje je potrebna ranija registracija na linku.

Stavio sam ovo u ‘alate’ jer iz prve ruke mogu reći da je novi DW mmmmmmmmm.[indent]____________________________________________[color=green][size=4]
Editirao: tsereg, 9. 4. 2010., 9:00
Razlog: stavljen izravni link[/size][/color][/indent]

[quote=“konfjuzd”]Nisam pronašao ovaj topic nigdje pa evo mala obavijest:

Za sve koje zanima kako će izgledati novi Adobe CS5 paket Adobe je organizirao online live lansiranje. Sve se to događa u ponedjeljak, 12.04. u 17h pa našem vremenu. Za praćenje je potrebna ranija registracija na linku.

Stavio sam ovo u ‘alate’ jer iz prve ruke mogu reći da je novi DW mmmmmmmmm.[/quote]

Ovaj link me podsjeca na referal link, a to nije dozvoljeno na ovom forumu…

Sto nisi postavio http://cs5launch.adobe.com/

Valjda si mislio na affiliate link. Dozvoljeni su.

Baš me zanima kad će (opet) biti zaobiđen sustav zaštite.

[quote=“nike”]Ovaj link me podsjeca na referal link, a to nije dozvoljeno na ovom forumu…

Sto nisi postavio http://cs5launch.adobe.com/[/quote]

ok, mislim da je to za ovu pricu apsolutno nebitno. necu se obogatit zbog 6000 registriranih juzera webmajstora za CS5 lansiranje.

ali ne, nije affiliate link. c/p linka nakon registracije ili tako nesto

ma od CS1 do CS4 nisam primjetio neki napredak… Svi alati se samo overbloataju,a neke ideje poboljšanja funkcionalnosti nema, sumnjam da CS5 nosi nešto dobro, adobe je propala firma što se ideja tiče, već dugo nisam vidio nešto inovativno od njih, samo bloat, čisti dokaz Adobe reader i acrobat, a i gotovo sav ostali software

A zašto onda Microsoft lovi Adobe na polju RIA aplikacija?

Isprobati ću izradu IPhone aplikacija u novom Flashu.

[quote=“Kečko”]ma od CS1 do CS4 nisam primjetio neki napredak… Svi alati se samo overbloataju,a neke ideje poboljšanja funkcionalnosti nema, sumnjam da CS5 nosi nešto dobro, adobe je propala firma što se ideja tiče, već dugo nisam vidio nešto inovativno od njih, samo bloat, čisti dokaz Adobe reader i acrobat, a i gotovo sav ostali software[/quote]To ti je rekao Stevo Poslić?
Evo samo jednog novog primjera PS CS5: Content-Aware Fill

Vidjeti cemo hoces li uopce probati… - pogledaj ovo

uf, hrabra izjava :slight_smile:
isprobavam paket od prvog mjeseca do danas i stvarno ima podosta inovacija u svim alatima koje koristim (flash, dw, fireworks, photoshop).

a ne znam na koji načinsi zaključio da se od CS1 do CS4 nije ništa promijenilo?

meni je njihovo ponašanje nerazumljivo, ne samo da smiješ koristiti stvari koje propisuju sad ih i treba razvijati na njihov način.
Ja sam mislio da je takav pristup danas nemoguč no očito dok ljudi kupuju njihove proizvode samo da bi ih kasnije razbijali te dok postoji gomila obožavatelja koje mane proizvoda objašnjava pod prednosti takav pristup će ići.

[quote=“djankey”]Vidjeti cemo hoces li uopce probati… - pogledaj ovo[/quote]Možda i hoće. Vidi ovo.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja