Adobe Photoshop CS6 Beta

Stigla nam je beta pa oni koji zele isprobati najnoviju zvjer iz adobe laboratorija mozete ga skinuti na adobevom labu:

http://labs.adobe.com/technologies/photoshopcs6/

… a ujedno je i lynda.com odlucila dati free photoshop cs6 beta preview od strane legendarnog Deke McClellanda koji mozete odgledati na stranicima lynde:

http://www.lynda.com/Photoshop-tutorials/Photoshop-CS6-Beta-Preview/97406-2.html

Upravo si ga instalirah i ono, vidjeh vec na youtubeu kak bi to trebalo izgledati, ali uzivo - novi interface mi je bomba. Za sada sto se tice samih performansi, cini mi se da je sami 3d unutar istoga jako napredovao, kontrola kamere i samo manipuliranje meshom cini mi se za sada punoo jednostavnije od onoga koje je bilo u extended verziji CS5/CS5.5 …

Zna li se kada će se moći kupiti? Ne isplati mi se sad kupovat cs5.5

Navodno bi se na trzistu trebao pojaviti tek polovicom ove godine zajedno sa cijelim CS6 paketom, sada koliko je to sigurno… to prokopah na jednom od nasih portala, a sa njihovog web-a uspijeh pronaci samo ovo:

[quote=""]
Adobe is delivering the Photoshop CS6 beta to enable customers to preview the next version of Photoshop before it is released. The final shipping release of Photoshop CS6 is planned for spring 2012.[/quote]

waaaah. A ja još uvijek na CS4 :kmech: prebrzo sve ide napred.

Ja sam uglavnom cijelu proslu godinu prolazio cijeli paket tutoriala od Deke.M sa lynde.com vezan za Photoshop CS5…u biti jos maskiranje mi je ostalo… sa obzirom da se sa svakom novom verzijom izbaci jos hrpa nekih drugih stvari uz te alate… ostaje mi samo pokriti naslove koji redovno prate i doticne jel odnosno, nove verzije softweara, sto je kod lynda.com uglavnom pod naslovom New Features… po meni najbolji nacin za pratiti tok razvoja… sve dok znam za sto je alat sve sposoban, razvijat kreativnosti je najmanji problem…

Sto vise ulazis u samu srz programa… shvacas u biti kakva je on živina. Recimo pojma nisam imao do neki dan da je moguce u isti importirati jedan tip fajla koji inace izbacuje pojedina medicinska aparatura te ga prek photoshopa automatski zgenerirati u 3d… bolestina :slight_smile:

stvarno prebolesno, tesko je pratiti adobe. sa profi stajalista čini mi se kako sve više odmiču od user friendly ka profi.

Nazalost, slozio bih se sa tobom… novo sucelje za totalnog pocetnika nije nimalo friendly… ono recimo sto mi se nesvidja u novoj verziji je obrada videa… jednostavno ne vidim smisao za sada istoga u photoshopu pored toliko programicica za slicnu stvar, a i pored samog after effectsa, … sad, mozda je to pokusaj adobea da lagano pokusa u jedan program objedniti vise njih samo neznam kak bu to na kraju ispalo…

Nadam se samo da nece puno pretjerivati sa novim illustratorom, ono sto bi recimo idealno sjelo unutar istog je i kakav novi set alata poput vector scribe-ove nadogradnje…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja