Adprimary Oglasi

Stigao mi je e-mail za Adprimary oglase… Sad testiram, pa ću vam napisati utiske, inače do sada sam isprobao puno gluposti od adcash, preko adnow i sve bezveze nisam nikako bio zadovoljan.

Ima li neko iskustva sa Adprimary?

  • Different ad formats: Standard, Sliding, 800x400, popup under
  • High revenue share
  • 5 USD minimum payout limit
  • 5% referral revenue commission
  • Payment request through Paypal
  • Best prices and revenue sharing for CPM, CPC, and Pop up
  • Top performing ads

https://adprimary.com/?ref=4548

Adcash nije glupost ako koristis popunder. Takodjer i adsterra sa popunderom odlicna. Adnow je sranje odn.jako slabo placaju,mgid i adcenter imaju malware u reklamama,to su moja iskustva do sad.

Za domaći ili strani sajt?

za domaci sajt testiram, deluje mi ok za sada…

Za domaci sajt ce ti malo koja mreza valjat jer je na vecini domacih sajtova neovisno o tom koja je mreza klik 0.01 dolar.

Aha super, registrovaću se ja preko tebe ako se to pokaže dobro. Reci mi jel radiš po CPM ili CPC modelu i koja je tematika u pitanju? Čisto da vidim jel bi mi odgovaralo i uklapalo.

Posle testiranja, nisam nikako zadovoljan sa mrezom Adprimary ne preporucujem nikako…

Trenutno koristim PopCash i za sada sam sa njima prezadovoljan, za sada mi placaju puno bolje od svih mreza koje sam isprobao… Preporucujem PopCash

Minimalna isplata je na 10 dolara. Isplacuju na svakih 7 dana putem servisa ( Paypal, PayZa,Paxum)…

Zaboravio sam da napomenem da dozvoljavaju i Adult sajtove u mrezi… PopCash