adRun Tekstualno oglašavanje traže Objavljivače

adRun kontekstualno oglašavanje traži objavljivače.

Dakle ako netko ima slobodno oglasno mjesto i želi objavljivati naše oglase na svojoj web stranici može poslati podatke na pm o vašoj web stranici za pregled.

Ja šaljem link na kreiranje računa i vi postavljate oglasne formate koje želite.

Oglasi su tekstualni + tekstualni sa logom firme koji budu vama odgovarali.

Isplate po dogovoru.
Moram napomenuti da sustav otkriva lažne klikove i bilo bi šteta da se račun blokira, ovo je sustav još u fazi testiranja i u idućih 30/40 dana krećemo sa radom.

Pitanja i nejasnoće možete postavljati u ovoj temi.

Moze li malo pojedinosti o mrezi, konkretnije nesto. Znam da krecete oficijelno tek za 30-40 dana (to si gore naveo), al me intersuje kakvo ce placenje biti (cijene i sve vezano za to), jer bi mozda ja bio jedan od potencijalnih objavljivaca i slicno.

I da naglasim da je mi iskreno drago sto ste ovo pokrenuli i zelim ti svu srecu (i tvom timu koji je s tobom) u ovom projektu.

Kolika je otprilike zarada po kliku
Jel bi odobrili stranicu s online tv-om

Koje su prednosti nad adsensom?
Hoće li pokrivati i neke tipove stranica koje nisu dozvoljene googlovim TOS-om?

Imam dobar predosječaj za ovaj program…
Znam da stranica nije gotova, al prva stvar koja mi je upala u oko je mutan logo zbog neoriginalnih dimenzija zadanih u html-u.

[quote=“unix”]Moze li malo pojedinosti o mrezi, konkretnije nesto. Znam da krecete oficijelno tek za 30-40 dana (to si gore naveo), al me intersuje kakvo ce placenje biti (cijene i sve vezano za to), jer bi mozda ja bio jedan od potencijalnih objavljivaca i slicno.
[/quote]
Za oglašivače je defaultno postavljeno na minimalni iznos od 0,06$ za klik.
Kasnije će biti dodatna opcija za bidanje prema poziciji na vrhu, te time i veća cijena za klik.

Objavljivač dobiva 50% u startu sa kasnijim povećanjem do 65/70%.

Dodatna mogućnost koju kasnije planiram je da će biti targetiranje oglasa.

[quote=“kres0”]Kolika je otprilike zarada po kliku
Jel bi odobrili stranicu s online tv-om[/quote]
Da, neče biti razloga za ne odobravanje…

Odgovor je DA.

Da, popravljeno je nije bilo usklađeno.

Jel to samo za hrvatsku ili i strane webstranice?

I mene zanima, može li srpska stranica, može li stranica sa warez sadržajem (iako warez nije primarni sadržaj), mogu li isplate u srbiji, kako isplaćujete?

Trenutno su sve Države podržane ne samo Hrvatska.

Kada bude opcija za targetiranje objavljivač će moći birati iz kojih država će oglase prikazivati na svom sajtu.

Da mogu sve Države, primarna isplata je paypal a moguće je uplata na alertpay ostalo, za HR je uplata na Račun ili Tekući.

Tko nema niti jednu opciju onda uplata putem deviznog računa van HR za prostore exYU.

Dodane su dodatne funkcije za Oglašivače:

Kod kreiranje oglasa Oglašivači mogu birati Države za koje žele da vide njihove Oglase.

Na primjer prodaje se neki proizvod u Hrvatskoj i taj oglas mogu vidjeti samo korisnici iz Hrvatske.

Trenutno podržavamo navedene Države:

Austria
Belgium
Bulgaria
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Estonia
Finland
France
Germany
Greece
Hungary
Ireland
Italy
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Malta
Netherlands
Poland
Portugal
Romania
Slovakia
Slovenia
Spain
Sweden
United Kingdom

Croatia
Former Yugoslav Republic of Macedonia
Iceland
Montenegro
Serbia
Turkey

Albania
Andorra
Armenia
Azerbaijan
Belarus
Bosnia and Herzegovina
Georgia
Liechtenstein
Moldova
Monaco
Norway
Russia
San Marino
Switzerland
Ukraine

Ako netko želi svoju uslugu ili proizvod reklamirati preko naše mreže mogu se registrirati.
Link za registraciju:
http://adrun.eu/signup.php

Za svaku uplatu od min. 10.00$ dobivate 5.00$ bonusa.
Promotivni kod je: PROMO

Napomena: Sajt još nije službeno aktivan ali u potpunosti funkcionira u fazi testiranja stabilnosti i isporučuje oko 300k dnevno oglasni jedinica.

Pridružite nam se!!

Da li se moze kombinovati vasi oglasi s npr etarget ? Da li prihvatate +18 stranice ?

LP

Da može, a uskoro će biti i za +18.

Imamo neke nove kampanje te tko želi da se prijavi kao Objavljivač može se registrirati na AdRun i početi zarađivati.

Sve isplate se vrše početkom mjeseca za prošli mjesec bez obzira koliki je iznos za isplatu.

Poželjne su HR Stranice ali nije uvjet.

Da li negde moze da se vidi spisak oglasivaca?

Sada Ne, ali mislim da neće biti ni ubuduće.

evo registrovo sam se i ja al pri registraciji nisam nasao BiH drzavu :S… a kako si gore naveo ima i bih, jel to neka greska ili ?, i good luck s ovim :slight_smile:

Sve je ok.

Dali moze webstranica sa muzikom a druga sa smijesnim slikama??