Adscend Media

Čudi me da se na ovom forumu Adscend Media nigdje ne spominje, pa otvaram novu temu.

Radi se o Cost Per Action Affiliate Networku, tj. kod njih možete naći oglašivače i proizvode koje vi promovirate i bivate plaćeni kada surfer kojeg ste vi poslali obavi ono šta treba (npr. prijavi se na mailing listu, skine neki fajl, registrira se, prijavi svoju kreditnu karticu, kupi nešto, …).
Ima dosta alata koji vam pomažu u promociji proizvoda, suport je odličan, plaćaju jednom mjesečno preko paypala.

Ako imate kvalitetne posjetioce na vašim stranicama, preko Adscend Medie možete dobro zaraditi.

Link za prijavu se nalazi u mom potpisu.

Provjereno za isplate ili si i ti tek počeo ? i svi pisite homerov ID 12142 :wink:

ja sam tek počeo, ali mi je to preporučio prijatelj koji je primio već 2 uplate i sa malo truda 10-ak dolara na dan zarađuje.
došao sam provjerit pozitivna iskustva i na ovaj forum, pa sam se iznenadio da se to nigdje ne spominje.

Pa nije Adscendmedia jedini incentive friendly CPA network;
tu su i (sad vec razmjerno omrazen) CPALead, Pointclicktrack (moj omiljeni), Leadbolt, pa ako idemo dalje u non-incent, Neverblue, Peerfly, Guppy, itd itd…

Cime se bavi prijatelj da ostvaruje $10 dnevno?

Affiliate Marketing kao takav u obliku per lead je vec 5+ godina star vani, ovdje kolko kontam se malo ljudi bavi time u odnosu na active populaciju, ili jednostavno niko ne pise nista jer mu/njoj se neda.

Ja sam regan na peerfly i odlicni su ;). Puno offera dobre ponude, ne shave-aju previse. Jedino treba paziti na pravila oglasavanja za svaki offer, ali ja recimo koristim redirectore da sakrijem referale :smiley: :smiley: ako slucajno zelim prikazati kao da je sa nekog drugog ref. linka dosao posjetitelj.

Love ima brdo u tome i upoznao sam nekoliko ljudi koji zaraduju jako puno, cak i do nekoliko tisuca dolara dnevno, ali za takvo sto je potrebno puno kvalitetnog traffica.

Neki dobivaju traffica sa serpova, neki spamaju, neki sa social sajtova, a ja najcesce kupujem traffic no to je vec malo rizicno ;).

znam da postoje i druge cpa mreže, ali sam otvorio temu o ovoj. stvarno mi je čudno da se tako malo ljudi kod nas time bavi.
prijatelj zaradi 10 dolara tako da uloži 10 dolara na dan u adwords (treba paziti jer ne odobravaju svi oglašivači takav promet) za neke fraze od par riječi i onda zaradi od 10-25 dolara, ovisno o danu, al sve u svemu je u prosjeku 10ak dolara na dan u plusu. ja mislim da mogu puno bolje, vidit ćemo :slight_smile:
prvih mjesec dana je bio u minusu dok nije vidio koje riječi i proizvodi bolje idu. zato ako mislite preko adwordsa dovodit posjetioce - oprez, možete izgubiti novce i ništa ne zaraditi.

i da, kod prijave trebate opisat u comment čime se bavite, tj kako mislite radit sa njima, jer ne primaju svakoga…

Prije ili poslje ce dobit ban :slight_smile:

Adwords ne voli affiliate marketere.

[quote=“Nikola Cvrtnjak”]Prije ili poslje ce dobit ban :slight_smile:

Adwords ne voli affiliate marketere.[/quote]

možeš malo obrazložit to? di to piše, neki dokaz, stvarni primjer?
proučavam adwords već skoro godinu i po i ne vidim nikakav problem u affiliate marketigu.

Yap… progooglaj, vidjet ces brdo ljudi koji su bili bannani sa adwordsa.

Jedini nacin da izbjegnes ban je da ne advertisas direktno cpa offere niti da ih iframe-as nego prvo na nekakav poll ili review site, te odatle da ih saljes na offer, ali naravno tu se moze gubiti puno korisnika. Ne znam koliko pratis blogove i forume vezane uz affiliate marketing, ali to nije nista novo da google ban-a affiliate marketere na veliko, pogotovo u zadnje vrijeme. Koliko vidim sad je i adcenter krenuo istim putem iako se recimo clickbank moze jos uvijek direktno advertizat i ovi jednostavniji offeri tipa email i zip submit, dok za bizopp bannaju, ni ne kuzim zasto je tako, al eto.

Druga stvar je da iako adwords ima najkvalitetniji promet, poprilicno je skup za CPA offere, osim ako ne advertizas bizopp offere koji isplacju po 40-100$ pa mozes izvuci plus na kraju.

ja i dalje mislim da si u krivu. pročitao sam skoro sve šta se tiče adwordsa sa goole službene stranice (pripremam se za adwords certifikat), i ne vidim razlog zašto bi reklamiranje tuđe stranice sa svojim aff linkom bilo protiv adwords TOS-a. uostalom, ja to radim već skoro godinu dana. mislim da je neki drugi razlog baniranja ovih šta pišu po forumu, i samo šire dezinformacije. druga stvar je šta većina publishera zabranjuje da šalješ direktno na njihovu stranicu preko cpc. ali išli smo offtopic, ako se još neko želi uključit u raspravu, predlažem da otvorimo novu temu :slight_smile:

mislim da ces tako samo otici u minus

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja