AdSense alternativa za WP blog

Zavrsavam blog na koji cu iskljucivo kaciti galerija slika, znaci na blogu ce biti vrlo malo teksta.

Zanima me koje su trenutno najbolje alternative AdSense-u, i koja mreza trazi minimalne zahteve za odobravanje?

1 Like

Evo druze imas ove:
Amazon Associates
Yllix Media
Adversal
Chitika
PopCash
Infolinks
PropellerAds Media
Media. net
Kazu da su 1 i 8 najbolje, ja sam probao sam media.net kad sam otvorio stranicu i odbili su me jer nisam imao dovoljno pregleda iz amerike, kanade itd uglavnom te drzave traze.

PROGRAM GUIDELINES:

English Content
Primarily US-UK-CA Traffic
Non-Sensitive Content
Sufficient Content

Evo media.net traze ovo gore navedeno a ostale nisam probao, Sretno, Pozdrav.

Hvala puno na odgovoru, isprobacu neku od navedenih :slight_smile:

1 Like

Ne gubi vreme na pomenute. Sve sam ih probao i to na US poseti. Jedino neja native mreza kao MGID ili content.ad brzo odobravaju a CPM je od 1,5 do 2.5$.

1 Like

ja preporucujem mgid i content.ad ne znam sto si mu navodio popcash i propellerads kad su to popunder mreze al et

1 Like

Drug nisam nesto iskusan u tome svemu nego i ja sam pitao nedavno i niste mi pisali taj mgid i content te 2 mreze ugl ljudi su mi napisali samo one gore i ja sam mu kopirao i probao sam mediu net i momku sam rekao sta traze jer sam se prijavio kod njih.

1 Like

znam znam zato sam mislio da si ti onaj momak sto je tebi to napisao, nema veze

ugl mgid ili content.ad

1 Like

Ili oba :smiley:

1 Like

Kakva je razlika izmedju adsensa i toga tj kazu da adsense najbolje placa pa me zanima koliko te 2 mreze placaju manje od adsensa?

1 Like

ja sam prije mnogo vremena radio slicno sa blogspotom takoreci iste tematike (unikatne slike putovanja i sl.) Stranicu sam poceo sa adsensom zatim sam prosao na PopCash i jos neke cpc mreže… no na moju nesrecu nisam dobio bas onakav utisak kakv sam ocekivao, zarada po kliku je bila 0.1, 0,2 :slight_smile: ali eto radio sam to iz ljubavi prema bloganju i fotografiji ofc. Sretno :slight_smile:

1 Like

Iz kojih zemalja su dolazili pregledi?

Inace, citao sam da je za pocetak bolje koristiti neku CPC nego CPM mrezu, kakva su vasa iskustva sto se toga tice?

zavisi kakav ti je sadrzaj, cpm sigurno neces staviti na news portal … ali zato cpm + cpc odlicno idu za adult/piraterija sajtove

kako to mislis cpm + cpc?

neka native/banner mreža + popunder mreže

1 Like