Adsense alternativa

Osim Adsense, u kojim jos programima sudjelujete? Zanima me koji je program dobra alternativa za google adsense, za stranice na engl. jeziku…

Clicksor sam probao, i nisam zadovoljan… Bilo mi je cudno kako nemam klikova, a na toj stranici je adsense imao u prosjeku 2-3 dnevno… Zatim sam ja kliknuo, i nista, ni nakon dva dana :S
Ponekad izbaci da je zarada za jedan dan 0,01$, to valjda broji impresije, jer klikove sigurno ne broji :smiley:

za engl.
Amazon, CJ,
samo ne znam kakvi su sa isplatama

mago, hvala :zub:
:klanjamse

…nije moguce da nitko od vas ne koristi neki program, koji je prikladan za HR (isplate i slicno)??

Ja koristim yieldads, popupove, al ja imam uglavnom hr sajtove. Malo plačaju, al kad imaš puno posjeta onda se nakupi, uz to nemam izbora za hr sajtove previše pa moram.
Isplata je redovita, 30 dana od kraja mj sjedne na devizni!

Hvala Šime… Pokušat ću sa yieldads.
Jel imaš iskustva s admarketplace.com?

YieldAds, napravio sam account na kojem je samo jedna moja domena ,

mogu li dodati jos domena, i u account manageru ne vidim opcije za unos deviznog racuna niti za doadavanje novih domena,

mada pri registraciji mi se cini da je bila poruka da se to moze kasnije dodavati, ali kada?

Ja sve radim kod njih preko jednog njihovog posrednika, dopisujem se s njime preko gtalka ili mu šaljem na mail. On ubaci nove sajtove, kreira oglase, napravi invoice. Ako želiš dat ću ti njegov mail pa mu se obrati.
Možeš imati koliko hočeš sajtova.

Tomislav, nemam iskustva sa admarketplace.

Imaju zanimljive oglase i poprilicno dobar CTR, ali zarada… :S
Da li je slicno i kod vas?

To je pre mali uzorak da bi nešto zaradio sa ovakvim oglasima, trebaš imati što više onih Conversions, rjetki klikovi se plačanju, a konverzije se uvjek dobro plačaju.

http://img822.imageshack.us/img822/9969/yield.jpg

Da nemam ovih 30 konverzija nebi dobio ništa.
Previše prikaza za ovu zaradu, al teško se odreći izvora prihoda kad se nema puno izbora.

Evo i moja zarada…mada sam isao sa banerima

Loshe je sa njima, slabo idu konverzije.

Moram probati sa popup prozorima.

Sime koju si kategoriju oglasa postavio?

Kategorija, zabavna ona.

Meni su ove na izboru bile:

Blog/Chat/User-editable, Business/Finance, Dating, Diet/Fitness, Education, Entertainment, Gaming, Men, MP3 Download, Music, Photo/Video sharing, Social Networking, Sports, Technology, Travel, Women and Health

Provo sam odabrao Entertainment, a onda presao na gaming ali opet je bilo loshe

Entertainment

nisam puno gledao al evo ovo sam nasao

[quote=“sime_zd”]To je pre mali uzorak da bi nešto zaradio sa ovakvim oglasima, trebaš imati što više onih Conversions, rjetki klikovi se plačanju, a konverzije se uvjek dobro plačaju.

http://img822.imageshack.us/img822/9969/yield.jpg

Da nemam ovih 30 konverzija nebi dobio ništa.
Previše prikaza za ovu zaradu, al teško se odreći izvora prihoda kad se nema puno izbora.[/quote]

Šime, a šta su te konverzije? Meni su na nuli!

To znači da je posjetilac koji je kliknuo na reklamu učinio neku akciju na sajtu koji je posjetio. Obično se tu radi da je npr. otvorio neki account na posjećenom sajtu ili se upisao za primanje newslettera i sl.
Znači on se “pretvorio” tj. “konvertirao” iz običnog posjetioca u korisnika tog sajta,jednokratnog ili višekratnog to nije bitno.
Stručno objašnjenje:

To je kada se neko uradi neku akciju na stranici (tamo gdje dodje nakon klika).
Vecinom su to registracije…

Ja sam postavio da prikazuje pop up prozore svakom 6 korisniku, te mogu reci da je zarada puno bolja od one na banerima (CPM 0.4$), i to samo na klikovima, nema ni jedne konverzije.

CTR je preko 2%

Uglavnom za sada puno bolje od adsense, ako ovako nastavi izbacicu u potpunosti Google sa stranice, mada korisnike nerviraju pop up-i.

tnx!!

[quote=“sime_zd”]To je pre mali uzorak da bi nešto zaradio sa ovakvim oglasima, trebaš imati što više onih Conversions, rjetki klikovi se plačanju, a konverzije se uvjek dobro plačaju.

http://img822.imageshack.us/img822/9969/yield.jpg

Da nemam ovih 30 konverzija nebi dobio ništa.
Previše prikaza za ovu zaradu, al teško se odreći izvora prihoda kad se nema puno izbora.[/quote]

No, znaci, da se to negdje vidjet? Ili pojasnit, jel u igri pop up ili nesto bla.
I u kojoj valuti je to?

USD?
Pretpostavljam dalje ovdje; znaci;
40k klikova = 500 USD, sto je way manje od adsensa, ako zbrojis i oduzmes.
However, ispada cudno i ako uzmes CPA rate, onda je to 500 / 300 odnosno 1.6 USD sto mi je pak way puno.
Ne kontam :slight_smile:

Moze netko rec jos pametnu koju?

[quote=“Nosf”]No, znaci, da se to negdje vidjet? Ili pojasnit, jel u igri pop up ili nesto bla.
I u kojoj valuti je to?

USD?
Pretpostavljam dalje ovdje; znaci;
40k klikova = 500 USD, sto je way manje od adsensa, ako zbrojis i oduzmes.
However, ispada cudno i ako uzmes CPA rate, onda je to 500 / 300 odnosno 1.6 USD sto mi je pak way puno.
Ne kontam :slight_smile:

Moze netko rec jos pametnu koju?[/quote]

Evo kod mene danas 2.45$ jedna konverzija iz Izraela, CPM 1.6$