Adsense alternativa

Nosf, stvar je u tome da je to popup i ima puno klikova. eCpm je dobar, ali je klik užasno mali. Na kraju opet dobro plačaju, al kad uzmeš u obzir da se radi o popupu onda se zapitaš malo.

Što se konverija tiće, to se uglavnom odnosi kad posjetitelj pošalje sms poruku za one servise tipa iq test, predpostavljam to jer su uglavnom takvi oglasi.
Neki oglašivači plačaju samo konverzije a neki i klikove.

[quote=“nike”]
Blog/Chat/User-editable, Business/Finance, Dating, Diet/Fitness, Education, Entertainment, Gaming, Men, MP3 Download, Music, Photo/Video sharing, Social Networking, Sports, Technology, Travel, Women and Health

Provo sam odabrao Entertainment, a onda presao na gaming ali opet je bilo loshe[/quote]

@Nike kako dodajes popupove i mijenjas ove kategorije, ja u Control panelu nemam tih opcija samo: Report i MyAcccount (za ime i email), nema dodavanje novih oglasa ili popupova

Ja i on preko njihovog službenika, obično je tjekom radnog vremena online na gtalku, ako ne pošaljem mu mail sa ulom sajta, kategorijom i tipom oglasa pa on izradi i pošalje kod.
Ako hočeš dat ću ti njegov mail, kaži da sam te ja poslao.

Ma ne treba, imam i ja nekog account managera pa cu mu poslati email za novi kod oglasa.
samo me cudi takva procedura za razliku od drugih advertisera.

moze malku pomos? Me interesira koj program da go koristam kako zamena za google adsens:
1.Popads.net
2. addnow.com
3.adsterra.net
4.admaven.com
5. yieldads.com
6. affinity.com/

se raboti za sajt na angliski jazik

NE !
NEREDOVNE ISPLATE, U MOM SLUČAJU NIKADA NOVCE NISAM DOBIO !

STO KORISTIS MOMENTALNO ?? KOJ PROGRAM??? ke moze da pomogne nekoj nov sum :smiley:

Pozdrav, vidio sam da ste spomenuli Admaven na svom popisu - URL adrese koju ste naveli nije točna. Siguran sam da koriste ovaj URL: ad -m a ve n. c o m