AdSense application status: Site does not comply with Google policies :(

Pozdrav.

Može li mala pomoc? Pokusavam da dobijem AdSense račun ali ne ide mi i uvijek mi vraćaju poruku
" Site does not comply with Google policies "

Link sajta: https://gastro-magija.com

Šta bi vi popravili da ste na mom mjestu?

Radili na tom siteu 2 ili 3 godine svaki dan dodavali content, dovodili prave posjetitelje koje site zanima. Onda nakon 2 godine bi google meni poslao email…

Ovako s komentarom hello world mislim da te nece nikada primit, mozda su te cak stavili na crnu listu (ja bi).

Pokusavam da zaradim neku minimalu, dovoljno bi mi bilo 70-80e mjesecno. Imam facebook stranicu o receptima koja ima 25k lajkova, vjerujem da bih sa tom stranicom mogao izvuci 70-80e mjesecno pa bih volio što prije da dobijem AdSense račun.

E onda se ti mozda tu javi jedan moj prijatelj koji je kolao jednim siteom kojeg su svi koristili da dobiju adsense, LOL

Neznam dali jos to prolazi…

Hahaha, pa zar je i to moguće…

Sajt ti izgleda sasvim okej za početak. Jel su ti članci unikatni ili kopirani?

Recepti su u pitanju, tako da sumnjam da to može biti " unique content "

Može može, jedno je sve prepisati, a drugo napisati svojim riječima i dodati još koji komentar i posebnu sliku. :blush:
Vidim da tebi piše i About Us, a ne O nama i još ima sličnih stvari, dakle, ništa tu nije unikatno. :-1:

Čak ni za naslov ovog topica nisi bio u stanju napisati nego si prepisao Googleovu obavijest na engleskom. :frowning: Što reći, nisi ni onaj smile napisao kako treba nego sam ga ja ispravio, pa jeli vi Forumaši vidite kako to ispadne, imate oči? :slight_smile:

Moje je mišljenje da nećeš dobiti nikad AdSense na ovaj uradak, osobno mi je drago da je Google ozbiljan. :blush: :o:

Angaziraj @tim121 i nemas problema…

Tesko da ga mogu angažirat, ne odgovara na poruku.

Javljam kako stignem, imas inbx 20k… :slight_smile:

Kakav je Google po pitanju kopiranja članaka, je li odbijaju u startu takve portale, ja recimo imamo 2/3 kopiranih i 1/3 prerađenih članaka, mogu li se nadati adsensu?

Mozes, mada bolje da iams samo 20-ak svojih i da onda pocnes kopirat.

BTW: IMa li iko problema sa CPC-om? Meni danas stoji na 0.02 a i ctr jako los