Adsense ban na domenu, isplata?

Pozdrav drugovi, naime jutros sam dobio ban na domenu zbog sexual contenta, mada nije bilo nikako toliko ali ajde eto, cekam veliku isplatu i jos mi nije dosao mail, adsense nije banovan samo je dobio ban na domenu i opomenu kao full adsense i to izgleda ovako :

Da li trebam dobiti pare ili ostajem bez njih?
Hvala unaprijed

Sta ti pise u payments. Tj jel u tijeku

Sumnjam da ćeš dobiti pare, ja sam imao takav slučaj na YouTubeu i nisam dobio pare…mda pogledaj u payments da li je u tijeku što kaže kolega, jer danas oni šalju uplate…

Piše da je u tijeku drug…

e onda možda nešto bude, provjeri i email na kojem držiš adsense, vidi da li će ti doći poruka od njih…

1 Like

Prst u uho i ne brini :wink:

Leglo, jebiga panika uhvatila :smiley:

Dobit ćeš sutra novac, ako je adsense accaunt live nema razloga da ne dobiješ, ako je jedna domena blokirana nju ne možeš koristiti i to je to. Eventualno ti odbijaju klikove koje nisu po pravilima i na kraju mjeseca ti oduzimaju od zarade, ali to možeš vidjeti koliko su ti odbili.

U početcima adsensa to nije bilo tako, nije bilo bana domene nego su gasili accaunte ko ludi, malo tko je preživio te godine.

1 Like

Imaš sreće što ti je na današnji dan, već im je sistem počeo slati uplate tako da gotovo je, ne mogu vratiti te pare…mislim mogu kad bi htjeli ali neće…uživaj i mani se tog hodanja po rubu što se tiče adsensa, bolje pošteno mirnije se spava :wink: pozz

1 Like

neko ima pare neko mirnije spava haha

meni je fejsbuk ukinuo oglašavanje i adsense prikaz reklama zbog objavljivanja članaka koje su objavljivali svi drugi a imaju adsense

ja sam zbog tih zajebancija i odustao od adsensea, prebacio se u grey hat niše, kada gledam sa distance od dvije godine bolju odluku nisam mogao donijeti :smiley:

ko ne riskira ne profitira :smiley:

Mehmed znas li da je 2017?

1 Like

drug je l’ to u 2017 zabranjeno govoriti drug?

1 Like

Ovaj narod postaje smiješan :smiley:

2 Likeova