Adsense da li je vama ovo premalo zarade?


da li je vama ovo premalo zarade?

Nemaš klikova, ubaci nativemedia ili mgid pa će biti bolje

Na kom je to (taj screenshoot) nivou ti klikovi dnevno, 7dana 30 dana itd…?

Ovakva je zarada meni na jednom domacem sajtu, nije lose za sajt sa par hiljada poseta :smiley:

Tvoja zarada u svakom slucaju moze biti bolja, mada razni faktori uticu na to npr tematika same stranice.

Puste želje i puste priče. Nema tog domaćeg sajta da je legalan sa ovakvom zaradom na taj broj pregleda OFF !

4 Likeova

Baš malo pregleda stranica i klikova a tolka zarada !Baš mi je čudno :thinking: Jedino da nije kakva žešća niša il neka muljaža :smile:

3 Likeova

Mislim da nista nije cudno da se u danasnje vreme dobija i po 1 do 3 evra po kliku na domacem sajtu. Usput, dosta posete je iz inostranstva tako da i to dosta utice na zaradu.

U svakom slucaju mogu da razumem takvo razmisljanje.

1 Like

E pa onda je to O.K. ako je tako to već menja stvar oko zarade. Ako je dosta poseta iz inostransva tako je moguće

P.S. vidim da si se malo uvredio kad sam rekao muljanje. Nadam se da nisi shvatio ozbiljno da sam pomislio na to. Samo sam hteo malo da se našalim :grinning:

1 Like

Nije problem Goci :upside_down_face:

Nego meni generalno malo prismeta kada se pokaze neka iznadprosecna zarada, a zatim krenu “sto posto radis nesto ilegalno” “ova zarada nije moguca sa domacim sajtom” itd…

1 Like

Ma ja kad vidim ove klikove (cene klikova) sa ovih naših Balkanskih (ex yu) prostora jednostavno to je horor
Tu i tamo malo jači klik imaju Hrvatski oglasi i Slovenački

1 Like

Nije moguća takva zarada sa domaćim sajtom. Nije uredu prodavati muda pod bubrege tu po forumu ljudima koji se bave tim 15-20 godina. Imao sam i ja klik iz Njemačke 90€ zaradio kupio frajer auto. To te usere jednom u sto godina. I šta trebao sam to slikati u 00:30 ukupno 650 PageViewsa i kurčit se tu po forumu kako može domaći sajt imati toliko jaku cijenu klika. Ovo mi tvoje smrdi na popup skriptu i 99% sam siguran. Ajde dodaj analyticsa da pogledam svojim očima :joy:

1 Like

Pa dobro to je tvoje misljenje i ja to postujem i cak sta vise razumem takvo razmisljanje

Nisam imao nameru nista lose uraditi sa ovim, a isto tako nisam ni hteo, kako ti kazes, “kurcit se”. Ovaj sajt je regularan, legalan i na njemu ne praktikujem nikakav vid prevare. Ne bih vise coveku da spamujemo temu tako da, ako imas nesto slobodno me pitaj na PP, rado cu ti odgovoriti. LP

1 Like

Sve ljudi zavisi od niše (kategorije) sajta jbg nije isto onaj koji piše lupam sad o domenima i hostingu i onaj koji piše o zadruzi. Isto tako nije isto poseta s Balkana i poseta s Zapada (ovo drugo dobro sve kolege znaju) Kao i da li posete su organske ili preko društvenih mreža

Kako ko “ubode” kategoriju sajta s kojom se bavi tako mu nekako i adsense da CPC

1 Like

Jeste to je premalo zarade,bar bi trebalo duplo.
Ovde se vidi da je sve skoro balkanska poseta plus verovatno njuz sajt.

Premalo klikova ima, vjerovatno mu je posjeta sa fb-a pa bi zbog toga trebao koristiti nativne reklame. Imao bi isti cpc, a minimalno 3x više klikova.

1 Like

Da ovde bar jos par nativnih a na ovom sajtu adsense izgleda beskoristan.Ne znam kako bi prosli sa Ad manager oglasima.
Kod mene najvise bude zarade od vignettes i anchor oglasa plus bidovani oglasi.

1 Like

Bio sam odustao od ove teme u startu sam imao neozbiljne odgovore.Ovaj web mi je na ove posjete ranije imao vise klikova i minimalno 50 eur, ocekivao sam da ce se neko javiti sa slicnim problemom…
Izgleda da su to ove nove izmjene sa adsense-om…
Hvala na odgovorima!

3 Likeova

Javi nam ako postaviš GDPR i one ostale banere (što zahteva adsense) dal se zarada povećala

1 Like

ima li negdje primjer,postavio sam s nekog sajta kopirao ali nisam siguran da je sve ok