Adsense i Rapidshare

Zanima me da li na sajtu (sa G adsense reklamama) smiju biti linkovi od Rapidhare-a, radi se o downloadu crtanih filmova i takvih stvari?

Ne, to je kršenje autorskih prava! Bar ja mislim.

da to sam i ja mislio, ok hvala :slight_smile:

Da to sam i ja mislio ali pogledajte primjer link gdje stoje zajedno:

http://crshare.com/dominion-january-2010-joomla-template/

A nije isto to ovo nije pod nikakvim autorskim pravima…ja sam stavljao linkove na download crtanih filmova, koja naravno imaju svoja autorska prava

Dobio sam opomenu od AdSense službe da uklonim rapidshare linkove sa foruma, što sam i napravio, te su potvrdili da je sve ok i nastavili suradnju…

[quote=“mago”]Da to sam i ja mislio ali pogledajte primjer link gdje stoje zajedno:

http://crshare.com/dominion-january-2010-joomla-template/
[/quote]

i ja sam vidio na još mnogo sajtova rapid linkove, i još uvijek su tamo. ipak ja se ne bih zezao.

Ja planiram staviti na sajt s AdSenseom linkove na nekoliko knjiga na Rapidsharu koje su sami autori knjiga stavili na Rapidshare i ponudili besplatni download. Naravno, zadržavaju autorska prava.
Kako bi bilo najbolje naznačiti da je riječ o freebees, a ne o kršenju autorskih prava?
Da ne bi trebalo guglovcima nešto dokazivati…

[quote=“gambo”]Ja planiram staviti na sajt s AdSenseom linkove na nekoliko knjiga na Rapidsharu koje su sami autori knjiga stavili na Rapidshare i ponudili besplatni download. Naravno, zadržavaju autorska prava.
Kako bi bilo najbolje naznačiti da je riječ o freebees, a ne o kršenju autorskih prava?
Da ne bi trebalo guglovcima nešto dokazivati…[/quote]

E majstore a da ti ovo pitanje postaviš na official google adsense forumu,netko od moderatora uvijek odgovori,bar meni :slight_smile: da nebi kasnije bilo drž nedaj.
Isto bi preporucila i autoru ovog topica.

Adsense i rapidshare nikako ne idu zajedno. A jel neko zna kakvu zamjenu za adsense koji ima warez content, ma svašta nešto :smiley: Šta mi preporučujete? Sajt je na engleskom…

Hvala!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja