Adsense ili adult stranica?

Koji sajt je po vama bolji za zaradu?

Ovisi, nekome bolje ide adsense (kao meni, recimo) a nekome adult. Ja sam probao i adult ali nije to za mene, drzim se adsense zarade.

Najbolje probati I jedno I drugo pa šta bolje legne znaći.

Ja mislim ipak moje misljenje iako radim oboje i adsense i adult. Adult je isplatljiviji ukoliko pises unikatne postove i pronadjes nisu u kojoj se mozes probiti sa 1k posjetilaca 2$ zaradis.
Dok sa adsensom mozes 0.05 $ ili 5$ sve zavisi od klika :slight_smile:

I na adult sve zavisi od klika, nije isto da li ti je posjeta iz Hrvatske ili iz USA.

Ukoliko si pratio xham klik iz hr i rs placa ka High Quality traffic :smiley: 2.5$ per 1k :slight_smile:

To ti je tacno 0,0025$ PO KLIKU sto je blagi uzas.

Kako ide dodavanje videa dali se svaki dan uplodaju sami novi ili?

Ček znači jedan klik se plača 0,0025$ ja sam mislio da plačaju cpm 2.5$ na 1000 posjeta i prikaza njihove reklame u video.

Kombinacijom plugrush-a xhamstera moze se lijepo zaraditi :slight_smile:

Kupljenjem embed koda sa njihovog sajta uzimaj kod sa slikom ne embed video, i svaki klik plej ti se placa , jer otvara u njihovom sajtu.

ne sumnjam ja da se moze zaraditi no kazem da je to jadna cijena za klik, ovako kad vec imas embedovani video ono što ode posjete na xhamster plaćaju 2 dolara pa je to ok kao nuzno zlo.

doduse za nase podrucje je i cijena klika na baner tu nedje oko 0,0025 dolara, ali mislim da plugrush otprilike po kliku daje 0,0035 juicyads je meni trenutno gori od tih 0,0025 :slight_smile: po kliku za naše sajtove

Prosta racunica iz prve ruke na 3000-4000 unikatnih poseta dobijes oko 1 dolar, pricam o x hamsteru i o adultu…

Bem ti matematiku. Vrati se alkoholisanju smrdljo :stuck_out_tongue:

1 Like

Evo ovako… Ulozis 2000e u kameru 1500e u kompjuter. 1500e u adult sajt i seo… to je 5000e.

Onda uzmes jos 10k e i krenes da snimas… Za godinu dana vracas 5000e, a za ovih 10k e nemoj da ti je zao ipak si *ebo najbolje ribe…

To je meni burazer iz Bosne predlozio i znam da je 10000% u pravu.

Oprosti Zdenga, promaklo mi je ili sam zaboravio; pretpostavljam da pišeš na našim jezicima a ipak ne na engleskom? :slight_smile:

He he, :blush: a ovaj naš kolega zna da slika govori kao tisuću riječi, pa sam snima filmove. :wink:

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA
Troca ne mogu da vjerujem da me jos nisi provalio :’)