Adsense isplata kasni?

Ma jok, svaki mjesec mu kasni isplata :smiley:

Ti ili trollas ili si retardiran, nemam druge rijeci za to.

2 Likeova

Niste valjda toliko glupi, da ne kuzite da se covjek svaki mjesec sprda na ove sto smaraju sa kasnjenjem…svasta.

1 Like

Izvini cupo iz makarske :stuck_out_tongue: ali na ovom forumu je stvarno pretesko razaznati tko se zajebava a tko je stvarno glup.
U svakom slucaju i ako se zajebava bez veze bumpa topic koji je cista glupost.

1 Like

Nisam ni jedno od navedenog, ali ti je oprosteno :smiley: nemoj da se ponavalja

Haha ma zdrava sala, sto da ne…ne vrijedja nikoga sa tim pisanjem.

1 Like

Nije, nije iz Makarske, priznao je već, i prije. :blush:


:o:

Nije upucen, oprostio sam mu ne brini.

Upucen sam, zato sam to i napisao :joy:

1 Like

Sjelo, izgleda da je problem bio privremen.

Do 21.01. :wink:

3 Likeova

@mestro67 kasni li? …

Baš sam htio pitati kasni li još kome :sweat:

3 Likeova

Došao mail maloprije sutra su pare, za sve one koji misle sad pisati ispod, jel kasni? I još nešto, bolje da adsense kasni nego da vam djevojci kasni, if you know what i mean hahah

6 Likeova

Izgleda da sam ovaj mjesec sretniji nego prošli. Sad ne kasni ni jedno ni drugo. Dok sam prošli mjesec strepio xD

3 Likeova

Hoće li ijedan mjesec proći bez pitanja, da li nekome adsense kasni, pa svakoga 21 u mjesecu dođem na forum… i ova tema je odmah u vrhu… pa stvarno…

Sad je prešlo u šprdačinu ako nisi shvatio :smiley:

1 Like

Ako nemate sta pametno reci nemojte se ni javljati :rofl::rofl::rofl:

3 Likeova

shvatio sam davno to više i da neke likove koji pitaju da se sa njima šprade, ali što je previše, previše.

Pozdrav,
Promjenio sam adresu stanovanja i izvadio novu osobnu. U sucelju sam promjenio staru za novu adresu i uplata mi dosla na staru adresu. Predpostavljam da ovu uplatu necu moci podici. Jel zna netko kakva je procedura u mome slucaju? Lp

Kako dolazi? Ček pretpostavljam. U najgorem slučaju taj ček neće nitko naplatiti pa će ti se refundirati kada istekne rok za podizanje. Daj još detalja… Jeli možeš otići na staru adresu i uzeti svoju poštu?

Sorry nisam napisao. Preko WU.