Adsense isplata kasni?

Biće to u ponedeljak onda, nekima je isplaćeno uredno, ali nekima nije. Biće to sve okej :slight_smile:

Meni stigle pare jucer.

Poz svima da li iko zna ili jos kome kasni adscence isplata hvala

meni kasni,vjerovatno ponedeljak,pa utorak isplata,a pošto je kod nas praznik srijeda…

kasni u čitavom svijetu

Isto vam stoji isplata na čekanju jer prvi put da se ovo desava uvek je bilo 21

da,svako me je tako,plus ima dodan neki odbitak 13. u ovom mjesecu…Mnogima je tako,ali neki su dobili regularno isplatu 21. @korisnik9758789 Iskreno ja sam čuo da je i u Irskoj taj isti praznik,ali nemoj me držati za riječ…

Ok hvala valjda ce pustiti i ako nece valjda ce javiti nesto

Svi koji cekaju isplatu neka vise ne rade jer ce te dobiti ban, a posto ja dobro poznajem politiku adsensa ko god hoće da mu sredim da ne dobije ban nek mi posalje email i sifru od adsensa da mu sve sredim dok jos nije kasno. Zato pozurite ! Pozz. Vaš profesionalni Adsense Majstor

1 Like

Google nije glup da ne shvati šta si čitav mjesec radio i na koji način xd

Ja radim 3 godine jos nisam dobio ban uvek isplate redovne ako i dobijem uvek lako mi odobre adscence

Žalosno je da si se registrirao zbog ovoga. Adsense majstore, aj bok!

6 Likeova

Da li je leglo nekome? Kod mene nema jos nista…

Meni normalno, 21-og.

1 Like

Kod mene jos nema uplate

Hhahaha a ljudi jbt, dokle vise

1 Like

Mene pokrali za 600$ mamicu im… :laughing:

:money_with_wings::money_with_wings::money_with_wings::money_with_wings::money_with_wings::money_with_wings::money_with_wings: Uplatili su :money_with_wings::money_with_wings::money_with_wings::money_with_wings::money_with_wings::money_with_wings::money_with_wings:

Meni još uvijek ništa. Mora da je toga što nisam ništa zaradio…

4 Likeova

Meni kasni zadnjih par meseci, mozda zato sto sam banovan :joy:

2 Likeova