Adsense isplata na čekanju

Zdravo svima, da li je neko dobio mail od Google-a za isplatu?

Prije sam svakog 21. uredno dobijao mail. Kada sam otisao na moj racun i u stranici transakcije stoji mi ovo. Automatsko placanje na cekanju. Nikada do sada nisam ovo primjetio. Je li se ko susretao sa ovim ?

automatsko placanje

Bit ce sutra na racunu.

kada poplavi to sto pise automatsko placanje … tj. kada budes mogao kliknuti na to onda ce ti poslati pare

Nisam nikada primjetio da mi je stajalo ovo na cekanju. Doduse nisam ni zavirivao u ovo. Uvijek mi je 21.dolazio mail ali danas ga nema. Znaci ovo sto ovako stoji je normalno ?

uvijek to stoji samo sto nisi obracao paznju … barem je meni uvijek to pisalo prije nego me isplate

ovo je najnormalnije…tako je to svaki mjesec, 21. cekanje, 22-23. dizanje

Aha, hvala svima na odgovorima. Nisam to nikada primjetio pa mi je sad cudno bilo jer sam uvijek 21. dobijao mail a vec sutradan ujutru su mi novci bili na racunu. U pitanju je Unicredit banka. Zabrinulo me je ovo Automatsko placanje na cekanju.

Sad gledam i meni je isto tako.Nisam do sada primijetio da je bilo.

Bilo je oduvek ovako, ovo je standardno sve.

@mestro67 evo nisi sam hehehhe

1 Like

UPDATE !!!

Poslije ponoći je stigao mail i ono Automatsko plaćanje je poplavilo, tako da su već jutros novci na računu :slight_smile:

1 Like

pa s obzirom da je juce bila uplata 21. ne verujem da ce novci pre ponedeljka biti dostupni za podizanje posto vikendom ne knjize devizne racune :slight_smile:

Ne da nisu dostupni, nego sam ih već pola i potrošio… :grin:

3 Likeova

Koja je to banka? Ja u intesi cekam uvek 2 radna dana… :slight_smile:

To ti je Western Union isplata…ili ti “pare na ruke”…:wink:

Meni 22. uvijek budu na racunu, osim ako ne spada subota ili nedjelja, onda u ponedjeljak. Jutros su mi u 9h bile na racunu. U pitanju je Unicredit banka.

1 Like

Pa zasto si onda 21. otvorio ovakvu temu?

zato je onaj @mestro67 kralj

Zbog toga jer mi je na stranici Transakcije pisalo: Plaćanje na čekanju.

Nikada nisam primjeti da je to do sada pisalo, pa me bunilo.

i meni isti problem,samo se nije riješio,ali kako vidim po ostalima to je normalna procedura. Ali i ja sam se zabrinuo jer mi nikad nije bilo na čekanju…

Ima li neko da još čeka email obaviještenje?