Adsense isplata na čekanju

sa sjedištem u Srebreniku, i ispostavama u Živinicama i Tešnju

4 Likeova

Meni jos nista. 20 znakova. Nevjerojatno da i big G kasni.

Neki pisu da je tehnicki problem…da su kontaktirali support, sto mi je i logicnije nego praznici…

1 Like

nema veze nikakve praznici niti vikend, placanje ide automatikom putem AI uvijek u isto vrijeme…
koliko vidim nitko iz USA se nije pozalio da nije izvrseno placanje, vecinom azija i europa…
zasto je doslo do odgode da li je u pitanju neki error necemo znati, samo da se rijesi…

Meni su 21. poslali a 22. na racunu.

@Edis gospodin si vala…

Uploading: delay.png…

Neko ih je kontaktirao, pa evo i zvanicno tvrde da je do toga.

mdaa a nama idu uplate iz Irske lol

Čovjek koji treba reći Ircima da vam pošalju pare je na bolovanju.

Nije mi javljeno da je prebačena isplata za oktobar mesec, pa otvaram temu da vidim da li je nekom prošla.

Nije nikom. Para nema, a kada će nitko ne zna.

Ako dobiju danas na kladionici isplatit ce nas, ako ne onda ce sutra probati, pa ce pare biti u ponedjeljak.

Bitno je da je ovaj napisao iz Googla da ce biti uplaceno najkasnije do ponedeljka. Mnogo nam znaci ovaj odgovor. Hvala ovome sto je podelio sliku odgovora sa nama i sto ih je kontaktirao.

Ja iskreno ne kužim dramu i to čuđenje oko dana isplate. Godinama (možda i oduvijek?) im je period isplate bio 21.-26., to im jasno piše na stranici, a svaki mjesec se netko čudi što nije točno 21-og ili eventualno 22-og.

Okej, drama je ako prođe period isplate a ti nisi isplaćen, pa se netko uplaši, ali ovako mi to vuče na neku paranoju. Ima još vremena do ponedjeljka.

Zamisli, kod nas većina poslodavaca ima kroz ugovornu obvezu isplatu plaće za prošli mjesecu DO 15-og u aktualnom mjesecu. Guess what, svaki put isplaćuju zadnji dan tj 15-og… Ili eventualno u petak ako 15-i pada za vikend. I to je eto normalno.

Očito nas Google mora malo naviknuti na isplate u zadnji čas, razmaženi smo…

1 Like

U tome i jeste stvar, ako godinama dobijamo 22. i odjednom se desi da nema, logicno da ce nas fatati paranoja…

Niti meni nije sjelo ovaj mjesec, iako je u prošlosti sjedalo 21-og ili 22-og, kako kad, nisam siguran jel ikada prošao taj rok. Ali, ne dramim.

Vidio sam da dosta ljudi ima isti problem, popričao s još par kolega koji su ozbiljniji igrači i pretpostavljam da je očito došlo do nekih tehničkih poteškoća kod isplate. Ipak su to hiljade i hiljade računa za isplatit, a može se i njima dogoditi da imaju tehnički problem.

Da je bilo koji drugi “poslodavac” u pitanju, posebno domaći, dramio bih i ja, možda i više nego vi, ali ovako pretpostavljam da je samo proceduralno negdje zapelo, ali je još uvijek unutar “obećanog” roka isplate i ja još uvijek mirno spavam.

Ili da možda odbaniram @Adsensemajstor -a, da nas sve izvede u obećanu zemlju :rofl:

1 Like

Hahahahhaha ma vrati nam majstora, da nam sredi profile.

1 Like

Andrija Jarak viden u Dublinu ispred Googlea …

1 Like

Možda nema veze sa konkretnom temom, međutim postavlja se jedno pomalo čudno a opet logično pitanje. Naime, puno puta nam se kroz povijest desilo da se dogodilo nešto spektakularno i što nas je šokiralo, nevezano gdje se i u kojoj zemlji dogodilo. Primjer, Agrokor u HR koji je povukao na dno tisuće i tisuće malih OPG-a koji su ostali bez svoje love, doslovce preko noći. ENRON u Americi koji je povukao stotine tisuća ljudi u propast. Napad na Twinse I tko zna gdje se sve nije preokrenulo naglavačke nabrzaka… Znači, usprkos malim šansama, skoro je nikakva ali šta ako Google nešto sje… ode sve kvragu, možda neki virus, bug ili tko zna što, možda propadne tvrtka, nešto kao afera koju je daavno google imao sa onim knjigama što su neovlašteno skenirali po knjižnicama i postavljali na internet… Postavlja se pitanje dali svatko od nas ima neki financijski back-up kako bi to lakše podnio? Ima nas puno ja sam siguran koji smo se opustili i godinama zarađujemo i rasporedimo lovu taman do slijedeće uplate, netko ima i kredite, obitelj, klinci tko zna… A što ako uplate za 3 mjeseca tek ili nikada? Znam da je vjerojatnost 0,000001% ali je i to vjerojatnost! Hoću reći da bi svi trebali biti spremni na sve. Bilo bi dobro sad u utorak kad sjedne lova, izdvojiti manji dio za neki crni fond ili barem štednju. Za nedaj bože. Ja imam taj “back up” - mislim da sve propadne imao bih neku alternativu a pišem ovo jer sam siguran da ima puno onih koji bi se našli u veliki problemima

Ako Google propadne, mijenja se kompletan svijet. Ali, to se neće dogoditi.

Samo… nemoj uspoređivati Todorića i slične s Googleom, malo je degutantno. Kada nas Google bude plaćao bonovima za eBay ili s odgodama od 90+ dana recimo, biti će to dobar znak da je vrijeme za tražiti alternativne izvore prihoda.

3 Likeova