Adsense isplata na čekanju

i kod mene ništa još

idite na banku provjerite,znam ljudi kojima nije doso mail a imaju pare

nema još ništa ni na banci hahaha

stvarno peh , meni istodobno sjelo u banci i email

Western Union mi je isplata, tako da bez maila ne mogu ništa. :slight_smile:

1 Like

Jel stiglo vama ? :slight_smile:

Meni ne jos haha strasno, bice do jutra nadam se. Jel ima jos nekom da nije selo osim Markovicu?

Nije ni meni jos uvijek,al napisao sam im da uzmu te pare i nabiju sebi u dupe,kad legne vratit cu im mamu im ja retardiranu

Meni jee, ali pitam cisto iz razloga da vidim kakva je situacija.
Provjeravao sam forum vidim da ima tako jos raje koji pisu tamo da im nije ni mail stigao.
To je zeznuta sad stvar.
Ako vam ne posalju neku notifikaciju, cista preporuka da poradite na novom nalogu , da kupite na brzinu novi.
I da skuzite sta bi vi uradili dalje sa tim nalogom koji vam nije isplacen.
Mozda naci nekoga ko radi admob i ko ima kontakt sa tim nekim suportom koji bi vas najblize doveo rjesenju samog problema.
I think. :slight_smile:

Ja radim admob samo. :slight_smile:
Hahahah Anna sta napisa ti i sam / a ne znas.

1 Like

Sam brate znam , hehe​:nerd_face::v:

Jel ti je stiglo @mrcina ?? obicno preko WU-a ide puno brze.

Edit: Za HR su isplate bile danas, barem kod vecine, tako mi kaze momak na salteru Exclusive Exchange-a. :smiley:

Obično ide 21og ili 22og, ali eto, ovaj put nešto nije štimalo niti kod mene ali je na kraju došlo u roku.

1 Like

Ja sam malo istrazivao, globalni problem, sirom svijeta… Nismo sami… :smile:

Meni bio mail jutros i ja napuštam sindikat hahah

Meni 2x uplatili isti iznos, danas i 21. novembra.

Meni jutros u 6 ujutru stigao mejl, cekaj drmko jel si dobio duplu lovu ili samo dupli mejl?

Mislio sam na novac. Nasalio sam se malo, da vidim reakciju. Ne zamerite :v:

Možda je malo off ali da ne otvaram novu temu… Adsense mi je obračunao 25% više zarade u odnosu na zaradjeno za prošli mesec i označio da je to iznos koji će mi uplatiti u decembru. Nije mi se to nikad dešavalo. Ima li neko iskustva? Hoće to skinuti u nekom narednom mesecu?

Naletih na ovu temu, pa me zanima je li ko imao iskustva da mu adsense skine kompletnu procijenjenu zaradu i prikaze je kao nevažeći promet. Nisam dobivao nikakve mailove da krsim pravila, nikakva upozorenja ni notifikacije.
Da li je moguće da je zbog toga što mi je u kodu stranice bio prikazan BiH jezik, a on nije podrzan u adsense pravilima?