Adsense mi izbrisao oglase

Danas odem na jedan svoj sajt i vidim da se oglasi neprikazuju, odem na drugi, niti tamo oglasa od googlea. Reko nema druge nego da sam banan, odem na adsese i ulogiram se bez problema, zarade nema već 1mj, nije mi adsesnse primaran pa nisam niti obraćao pažnju na oglase. Odem na Manage Ads a tamo niti jednoga oglasa. Zanimljivo kanali stoje uredno.

Da li se netkome dogodilo išta slično, zašto bi mi google izbrisao sve oglase?:ludjak::smiley:

[quote=“MeeGo”]Danas odem na jedan svoj sajt i vidim da se oglasi neprikazuju, odem na drugi, niti tamo oglasa od googlea. Reko nema druge nego da sam banan, odem na adsese i ulogiram se bez problema, zarade nema već 1mj, nije mi adsesnse primaran pa nisam niti obraćao pažnju na oglase. Odem na Manage Ads a tamo niti jednoga oglasa. Zanimljivo kanali stoje uredno.

Da li se netkome dogodilo išta slično, zašto bi mi google izbrisao sve oglase?:ludjak::D[/quote]

Idi na support forum i pitaj tamo…

Moguce je da su neki podaci trenutno izbrisani, bilo je slicno nesto na Google Analytics.

Provjeri email na koji si otvorio adsense, možda su blokirali pojedine stranice.

Nikakav email nije došao, izbrisano mi je oko 5 oglasnih jedinica, napravio sam upravo nove i sve se uredno prikazuje(za sada).

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja