Adsense na Bloggeru?

Zna li mi neko reći posle koliko vremena, blogova,ili već kako je moguće postaviti Google Adsense na Blogger?
Imam neki blog i tek sam krenuo sa njim, i još uvijek mi nedozvoljava postavljanje google oglasa, a imam ih na nekim sajtovima…

Druze moraš imati unikatnog sadrzaja dosta, i teze ti je na blogeru dobiti adsense nego na wp, ja dodajem odprilike 60-70 postova , sto vise teksta na homepage, to ja praktikujem i prolazi (wp ) :slight_smile:

Na Blogeru dobijam poruku: “Blog trenutačno nije kvalificiran za AdSense”, pa sam nesto googlo, naletio sam da blog mora biti star minimum 6 mjeseci, pa reko mozda neko zna…
A ovo WP, mislis na wordpres? Jel se mogu oglasi odmah postaviti? Vec ih imam na nekim sajtovima…

Druze lijepo fino imas vec host, kupis domenu, instaliras wordpress, ostavis temu koja i jeste na njemu, stavis kategorije u navmenu, dodaš 70 dugačkih članaka, sa tagovima, kategorijama, pošalješ zahtjev, prihvate te i to je to :frowning:
Ako te prvi puta odbiju, znači da sljedeci puta dzabe saljes sa istim postovima, moraš nove postove staviti…

Ok.
I dalje me zanima odgovor za Blogger, ako neko zna…

Ja sam imao 5 članaka na stranici kada sam aplicirao za AdSense, tako da ne mislim da puno gledaju koliko imaš sadržaja. Niti sam imao jedan indeksiran link, niti backlink. Mislim da je to isto i za blogove, ako su registrovani na nekoj domeni, mislim da nećeš imati problema.

[quote=“milenko1, post:1, topic:16552”]
Zna li mi neko reći posle koliko vremena, blogova,ili već kako je moguće postaviti Google Adsense na Blogger?
[/quote]Ja mislim da je min 30 postova i starost 6 mjeseci

Kolicina sadrzaja je najbitnija! Dosta teksta, unikatan sadrzaj i (po meni) NAJMANJE 15 clanaka.

Najbitnija je čitanost, jer ako imaš čitanost dobiti češ adsense u rekordnom roku. Ostalo sve je sporedna stvar…