Adsense nalog na dva sajta

Odmah da kazem da nisam mogao bolji naslov smisliti… :smiley:
Pre neki dan nasao sam sajt gdje se pruza mogucnost pisanja clanaka, a zauzvrat dopustaju ti da na svoj post stavis svoj Adsesnse i da klikovi na te reklame (koje se inace nalaze iznad mog posta) idu na moj racun.E sada me zanima da li krsim pravila AdSense-a ako postavim reklame tu i na svoj sajt?

Nadam se da me razumijete! :slight_smile:

Ne krsis pravila. Slicna mogucnost je donedavno postojala i na ovom forumu, medjutim posto se nije koristila je nismo implementirali s novom verzijom foruma :slight_smile:

Možeš li ovo pojasniti malo?
Na forumu ili na samom portalu (u svezi pisanja članaka)? Ako je ovo drugo, znači nije moguće da pišem(o) članke i uz njih stavljamo svoj Adsense?

Na portalu no to je bilo moguce na onoj custom skripti koja je bila prije prebacivanja portala na vbulletin.

Možeš postaviti reklame na bezbroj sajtova samo pazi da ti ne ukinu račun jer neki sajt ne bi odgovarao njihovim pravilima.

Kako se nije koristila?
Ja sam imao svoj AdSense kod na webmajstorima i u 6-7 mjeseci sam zaradio 0,57 € :zub:

Ok…Shvatio sam. Hvala na odgovoru! :slight_smile:

[quote=“gambo”]Kako se nije koristila?
Ja sam imao svoj AdSense kod na webmajstorima i u 6-7 mjeseci sam zaradio 0,57 € :zub:[/quote]

Kako si potrošio taj novac?

Sve sam novce zapio :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja