Adsense ne prihvaća zbog malo texta

Naravno da je istina jer je cpc veci.

A nikada ne zaposljavaj poznanike, rodbinu i prijatelje! To ti je osnovno pravilo, nikada ti niko od njih nece uci u bilo kakav posao ozbiljno i zainteresovano, vec sa onim “ma hajde, svoji smo”…Vjeruj mi, a mi zivimo na Balkanu gdje se za 200e rinta po 10h. Ja ti kazem da pristojnu osobu za tu lovu mozes naci, nadji studentice ili nekoga kome to znaci.

I meni je 200e sitno za trud ali nekima nije, a ima ih masu. Tako da ja bih tako uradio, sad ti opet znas najbolje :wink: Sretno sve u svemu.

A moze se reci da sam se opekao. Zna covjek to dobro raditi ali je i previse zauzet pa ne stigne. Nisam tip koji ce nekoga ganjati ali je ispalo sve to dosta neozbiljno.

Hvala za info.

200 eura za 50-60 clanaka? Koliko imaju ti clanci rijeci? Cisto informativno pitam da znam uskladiti cijene i vidjeti dali se ovo isplati, ne prijavljujem se za posao jer moj jezik nije srpski, negovorim tecno srpski da me ceo svet razume, bre.

Pa pozeljno je da to bude minimalno 150 rijeci. Ionako pisem spekulacije oko transfera i razne izjave.Nekad i golove s utakmica i to je to.

Kazem 150 jer mi je bitno da ovo SEO bude u wordpressu minimalno na ok (zuta boja), a ako bude dobro (zelena) onda je to to. Nisam iskreno ni ja osoba koja zna koliko tocno bi trebalo tekstova. Bio sam na novinarstvu samo prvu godinu ali odustao. Ovo na FB sam zaista iz dosade pokrenuo i danas je to top stranica u HR, jedna od najvecih. I naravno da sam pozelio od toga zaradivati, tko ne bi?

TI si ovom gore najbolje objasnio pa sam se zato ukljucio u raspravu. Meni je ovo sve izgledalo jednostavno prije nego sto sam krenuo ali stvarno izmori me stalno buljenje u kompjuter. Vodenje samo FB stranice nije nista nasprem ovoga. Nazalost ove suradnje su se pojavile tek pocetkom ove godine, a ja sam portalu pokrenuo sredinom listopada.

Nekako mi je glupo dogovarati takve dealove da dajem lovu za odredeni broj tekstova. Ne zato sto sam skrt vec zato sto jednostavno nemam nekakvu posebnu korist od toga. Opet ja moram to sve u redivati… Strepim uvijek oce li adsense ispasti kako treba. Taman dajem neki sitni iznos za server i upecam neku lovu koju trosim na ono sto me veseli. I naravno volim oglasavati na fejsu kad se ima viska jer lijepo izgleda kozmeticki kad ti stranica ima tako visok broj clanova…

I sad gledam ovog koji je ovo pokrenuo, otkud volja? Otkud volja ako ne posjedujes neku jaku stranicu koja je aktivna i za koju si siguran da ce ljudi klikati? Jbg, svako ima svoj dir kako se kaze ali ono… ovo je bas preambiciozno.

Izvini druze al nisi upravu :slight_smile:
Po prvi ti puta ovo kazem od kako sam na forumu slagao sam se sa tobom u vecini slucajeva jer mislim da imas znanje, i kada se nisam slagao sa nečim nisam zelio sa tobom ulaziti u raspravu jer u nekim slucajevima nisam imao dovoljno jake činjenice da te stučem :smiley:
Al sad imam svoje adsense racune :’)
Svi su kreirani COPY PASTE metodom i svi su prihvaceni nakon nekoliko pokusaja. 1-2 3 MAX!!!
sa 13članaka sam prolazio kod adsensa prhivacen bivao’ logy copy paste :stuck_out_tongue:
Al sa vremena na vrijeme adsense mijenja uslove, DANAS šta vam je bitno
**1.TEMA na kojoj ce biti content-a od posta ! **
2.TOS ABOUT takodje !
3. Indexiran sajt dakle WMT-u dodati web
4. U najboljem slučaju pronalaziti postove ako kopirate sa sajtova koji nemaju ADSENSE (ima ih morate malo traziti)
5. Tema iole da bude lijepa dakle mobile da je uredan a ne rasuta u milion dijelova.
6. Posjeta vam i ne treba :slight_smile:
Ubaci barem 30ak postova ne budi lijen :stuck_out_tongue:

jaran mi preko fejsa ima promet od 19000 dnevno posjeta i zaradi 50 eura licno sam gledo adsens nalog radimo zajedno. na isti nacin kao i ja radi sve kopira i lijepi nikakavih problema nema vec 6 mjeseci

pa ljudu ukucajte temu koju god hocete u google i vidjecete barem 20 stranica sa istim sadrzajem.
moja stranica je ista kao i 80% drugih stranica u vezi hrane zdravlja vina… sminke… frizura…
nista ja cu biti uporan mora proci jednom. a ja stvarno ne vidim sta to nevalja na mojoj stranici. lijepo je sve slozeno… da je nesto extra … nije… ali nije ni toliko grozno kao sto ovaj govori. al stvar ukusa. hvala vam na komentarima mada ste na kraju skrenuli sa teme al nema veze. ako neko zeli da mi bas pomogne nek mi se javi na mejl
[email protected] bio bi do neba zahvalan. lijepo pozdrav i uzivajte momci i … puno klikova :slight_smile:

Sa 19000 posjeta dnevno zaradi 50€? Odakle dolazi ta posjeta, iz centra Minhena mozda haha

Valjda je htio reci da na mjesec ima 50 eura. Mada mi se i to cini previse.

1 Like

BIO si prihvacen,danas to ne prolazi. Treba imati contact us,privacy policy i about us. Ako se vec nemaju originalni clanci lijepo se nadje neka stranica koja je istekla odnosno expired domena sa sadrzajem pa se ode na archive.org i preuzme se sadrzaj koji se prije provjeri na nekom plagiarism checkeru. Tako imas originalan sadrzaj za dzabe.

da dobro si procitao 19 000 posjeta dnevno i dnevno uzima od 30 do 50 eura sve zavisi koliki mu je prosjek po kliku. ako se danas neznas reklamirat onda je do tebe. fejs je cudo jarane moj. ja imam stranicu 10 dana i imam posjetu 2800 dnevno. ne trudim se vise jer nemam reklame. meni je najlaki nacin posjeta trebaju mi samo reklame kada budu javicu vam se ovde i postaviti vam slike dnevnih posjeta.

Pa sta je njemu CTR 50%?

nemam pojma jarane licno sam gledo racun. 19 000 posjeta ima od30 do 50 eura svaki dan.ima dosta klikova iz inostranstva. amerika, njemacka, svica… ubi lik lovu

neko mi ovde napisa da dodam svoju stranicu na njihov racun ??? ne kontam o cemu se radi… ako dodam na njihov racun hocul imati reklame ili… mozel da mi pojasnite malo

Imam osjećaj da pola vas ovde koji mlate lovu neće namjerno da pomogne nekome nego samo ismijavate i pravite se ludi i zajebajete ljuei. Šta se cudite sa zaradom od 50 eura na 20 000 klikova ako je ctr 2-5% od toga pola klikova SAD, Kanada i zapadna Evropa gdje se klikovi placaju od 0,2 do 2,5 eura nekada i vise ??

Sta vam je tu cudno niko vama nije kriv sto radite sa balkancima i ne zante privuci dijasporu na vas sajt drustvene mreze su cudo i ajde dajte mi jedan dokaz da se vise placa korisnik koji dodje preko googla na vasu stranicu ili preko facebooka da se uvjerim bila bi vam zahvalna.

Normalno da necete imati 20 000 posjeda na dan kada se bacite temom brzine SSD diska iz Indonezije ili Malezije to samo citaju streberi poput nas kojih je jako malo naravno da ce stranice sa 300 000 posjeta mjesecno i vise imati teme u koga je veca guzica i kako napucati muski polni organ jer to se cita kako na balkanu tako i ostatku svijeta.

Nisam probao tu metodu s facebookom, ali mislim da je to waste of time… A price o bajnim zaradama mogu i ja pisat… A ismijavamo kada su te price bajkovite…

Z ismijavanja si ti koji nije probao medotu sa facebookom a radi sa adsensom pravo amaterski od tebe

Ne ismijavam ja metodu, metoda je dobra. Ja ismijavam bajkovite price o miljunskoj zaradi na trzistu koje ne kupuje nista…

A ova tvoja prica o dijaspori je vise nego bajkovita, ona bi usla u zanr Sci-Fi horor…

ljudi i jedan i drugi pretjerujete, vi bas imate slobodnog vremena za prepucavanja … evo ja nemam nikakve veze s ovim ali me zivci zabole kad vidim ove komentare

Rekao je posjeta 19.000, a ne klikova. I naravno da je moguce, cak mislim da je mala zarada na to posjeta…