Adsense ne prikazuje oglase?

Nedavno sam stavio na web stranicu Adsense automatske oglase, nakon što sam pokušao sam kreirati oglase i staviti ih u newspaper X temu u postove, no niti u jednom slučaju mi se oglasi ne prikazuju?

Da li ima neka stvar koju moram dodatno napraviti osim onog head koda i dodavanja ads.txt datoteke?

Nisam koristio adsense nekoliko godina, pa nisam siguran.

i meni se slična stvar dogodila pa sam dobio odgovor kao da adsense team još istražuje porijeklo traffica na mojoj novoj stranici pa da je “under review”

Hvala, moguće da je u tome problem, jer sam dodao stranicu prekjučer i čim su odobrili sam postavio. Pustiti ću još tjedan dana kako je, pa se možda krenu pojavljivati.

Adsense robotu treba neko vreme da skuži (skonta) sajt o čemu se radi da bi mogao servirati reklame Nekada uz tekst nema da prikaže - relevante reklame pa izbaci samo pazninu

1 Like

@d1namic jesu ti ikad proradili automatski oglasi na newspaper x temi. Meni automatske oglase nikako ne prikazuje u postovima od Single Post Template kad instaliram preko cloud themplates ove ostale teme. Trenutno samo radi na Single Post Template – Default PRO ove ostale theme nista. Nisu novi adsense oglasi.

Prikazuje nešto, tu i tamo ima neke zarade… Nisam baš detaljno provjeravao, jer mi još nije bitno dok site nema veliku posjećenost. Stavio sam samo onaj kod da prikazuje adsense sam oglase di paše, nisam ručno dodavao na nikakva mjesta.