AdSense nije aktiviran, a prošlo je dosta vremena

Prošlo mi je negdje oko 3-4 mjeseca od prijave AdSense računa nadležnima te čekam verifikaciju. Nisam još dobio nikakav odgovor i na njihovoj stranici piše da se čeka potvrda kojom bih mogao dobiti kodove.

Kome se obratiti jer mislim da nema smisla više čekat?

mislim da je to previše vremena. trebali bi da odgovore mnogo mnogo ranije. pokušaj preko adsense support-a ili ako imas podatke o prijavi / ref broj ili nešto slično tome, preporučujem oficijelni adsense board

[quote=“mtjnekic”]Prošlo mi je negdje oko 3-4 mjeseca od prijave AdSense računa nadležnima te čekam verifikaciju. Nisam još dobio nikakav odgovor i na njihovoj stranici piše da se čeka potvrda kojom bih mogao dobiti kodove.

Kome se obratiti jer mislim da nema smisla više čekat?[/quote]

Kontaktirati ih nikako nemožeš, treba ti pub-xxxxxxxxxxxx broj da ih kontakiraš, a pošto ti račun nije još odobren ti taj broj nemaš… imao sam isti problem. Po meni nerješivo.

[quote=“mtjnekic”]Prošlo mi je negdje oko 3-4 mjeseca od prijave AdSense računa nadležnima te čekam verifikaciju. Nisam još dobio nikakav odgovor i na njihovoj stranici piše da se čeka potvrda kojom bih mogao dobiti kodove.

Kome se obratiti jer mislim da nema smisla više čekat?[/quote]

Obrati se njima preko:

http://www.google.com/support/forum/p/AdSense/label?lid=6948c8215509a5c9&hl=en

Znaju imati problema sa aktivacijom/verifikacijom korisnickih racuna. :wink:

Oni su te jednostavno zanemarili. To ti je kao da su te odbili. Pokusaj ponovo!

AKo si pokusao prijaviti Adsense sa stranicom na hr, nije ni cudo da nisi uspio. Najbolje ti je napraviti neki blog na blogspot.com, i za njega zatrazit aktivaciju. U roku od tjedan dana biti ce ti odobren Adsense account

Ne moras praviti blog. Nadji neki sajt na engleskom i njega postavi kao svoj sajt. Kad ti Google odobri account, ti samo promijeni sajt!

[quote=“ivan.skugor”]Obrati se njima preko:

http://www.google.com/support/forum/p/AdSense/label?lid=6948c8215509a5c9&hl=en

Znaju imati problema sa aktivacijom/verifikacijom korisnickih racuna. ;)[/quote]

To je korisnički help forum, neško da google to gleda.

Nemože se pokušati ponovno jer račun već čeka odobrenje.

Nema to veze, sada se svi prijavljuju na adsense preko blogspota, ali da te prime moraš imati blogspot star min. 6mj.

Napravi novi profil i s novog profila posalji zahtjev!

Napravio novi profil i poslao.

[quote=“MeeGo”]
…ali da te prime moraš imati blogspot star min. 6mj.[/quote]

Not!

da li su te odobrili. Naime, imam sličan problem…

za prije par godina znam da je bilo potrebno da je stranica na engleskom jeziku, medjutim, zadnjih par godina su se pojavili i oglasi na hrvatskom jeziku,

• da li je nuzno da je sajt na engleskom?

Ne, nije nuzno, ukoliko otvoris blogger site i pod monetize uredis google adsense, tvoj adsense acc ce biti odobren u roku 1 sata. To je provjereno, ja imam mnogo blogova i nekoliko accaunta.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja