ADSENSE- Odobravanje računa. Primjeri, Savjeti, Sugestije!

Hvala Antonia!
Da li je problem prilikom validacije (kada pošalju kod na kućnu adresu) ukoliko je identično ime i adresa … a prije je bio suspendiran adsense account ?

tnx

Ja sam stavio ime kucnog ljubimca i stigao pin.Posle napravi drugi devizni racun i povezi.
Imam 10 naloga i bas me briga za njihovu politiku da se vise ne sme praviti nalog kada banujju.

1 Like

haha :blush: znači tako
Samo nešto, dakle uvijek koristiš istu adresu prilikom registracije i za pin, dok imena mijenjaš.
Kada ti stigne PIN validiras account i zakacis ga zanovi devizni racun (koji glasi uvijek na isto ime … devizni racun mislim ) . Jeli tako ?
a šta ako dižešnovce preko western uniona …onda je problem?

Hvala

Pa bot pregleda clanke i nadje gomilu istih na netu (nek su tvoji i original) i oznaci to kao da je scrapovato.
Uradi ovo, sacuvaj clanke, i onda ih izmjeni (nove slike drugi naslov, rewrite svega) i odobrice ti… onda samo vratis stare clanke

1 Like

Lupim ime na moju adresu i oni posalju pin i kada stigne odem u banku otvorim devizni na moje pravo ime i povezem,posle toga isto za drugi adsense ista adresa drugo ime i kada dodje pin dodam u adsense i odem u drugu banku i otvorim devizni na moje pravo ime i povezem.Moze i ista banku a novi devizni na ime brata ili sestre…a pin isto na istu adresu a izmisljeno ime.
Preko WU kod nas nema opcija.

pocastis postara, stavis Adresa 101, Adresa 102 ili ista adresa samo ime drugo ali on zna sta je i donosi ti

Tudja adresa (komsija 3 kuce) a ime izmisljeno,prezime tvoje i taj ti donese i kaze jel ovo od vasih neko dobio postu.Taj primer sam zaboravio.

Evo nek pocasti mene napravicu nalog i verifikovati :grinning:

bitno se snaci :smiley:

Hvala na savjetu, ali… Nema šanse da to radim na 40 članaka koji su već plaćeni po suho zlato i kotiraju na googleu.
Glavna monetizacija sitea je amazon, a oni su site odobrili.
Što je smiješno, i google ga “odobrava” obzirom da posjeta raste iz dana u dan.

Sve članke sam provjerio, niti jedan nije kopiran.

Kakve reklame ubacujete na sajt kad su news trash sajtovi u pitanju? Do sad sam uvijek ubacivao fiskirano 336 sa 280… Prije 2 mjeseca obacim onu responsive in article i pokaze se solidno pa ne znam dal da ubacim sve reklame da budu responsive

Ja sam sve prepustio AdSense da sam radi i ne izgleda loše. Mislim da čak bolje od mene rasporedi reklame po sajtu (top, sidebar i bottom), kao i “in article”.

Jedino što sam baš primjetio jeste da AdSense ne voli nikako saobraćaj koji dolazi s Facebooka.

Zarada je 3-4 puta veća ako posjetu imaš s Google pretrage, direkt na sajt… što je i logično :slight_smile:

Ono što je baš interes naših pretraživanja nam izbaciva kad udjemo direkt i više plaća za klik po reklami.

Ali sa fb kad udjes ili instagrama sirotinjski. Ma da u mene u zadnje vrijeme kotira cpc generalni 0,06 što i nije loše, dok za BiH je 0,03-0,04.
Dok sam probao da posjetu dovučem sa određenih portala i da dobijem klikove od tih ljudi koji su direkt ušli, 500 klikova = bude 30e-60e , a pregledi kapaju sa fb.

Zna li neko bilo kakav mail adsense podrske. Danima pokusavam da rijesim problem ali ne ide a nigdje ne mogu da nadjem nekog iz tog adsense tima ko bi mi pomogao.
Naime, nekad prije ko zna kad sam izgleda otvorio nalog na (nazvacemo je 1) jednu Mail adresu. Zatim prije 3-4 godine iz znatizelje otvorim na drugi mail i tu prijavim sajt od firme. Medjutim nikad nisam ubacio kod tako da je od tad stajalo ono obavjestenje da moram unaciti kod bla bla bla. I sad skoro otvorim novi yt nalog i naravno preko yt odem na monetizaciju (iako nemam ni jedan uslov) i otvorim sa novim (trecim) mailom adsense nalog i cim sam usao pise da vec imam postojeci i da ga obrisem. Ok ulogujem se na ovaj drugi, ubacim kod na firmin sajt, kad i na njemu pise da imam jos jedan nalog i da ga zatvorim.
E sad probam uci i sa tim trecim al ne lezi vraze hoce da dalju kod na mobilni kojeg nemam i koji je iskljucen prije nekih godinu dana. Sve one peripetije zaboravio sifru i bla bla bla prodju al kao ne mogu potvrditi moj identitet.
Ima li neko rijesenje kako da to sve obrisem ili ima li neko mail od bilo kakve podrske od adsense da mi sve to izbrisu?

Znači moja teorija s FB se pokazala itekako tačnom. Testao sam čitava 3 mjeseca samo non-FB visitore, i CPC je kotirao čak i za BiH na nivou 0.07 - 0,08.

Ne znam kako je kod vas, ali kod mene je rpm uvijek preko 1.50€, balkanski pregledi sa facebooka

Pozdrav. Da li je neko od vas upoznat koliko traje ovo “Ad serving has been limited Account being assessed”. Novi je adsense u pitanju

Kod tebe jedino visok cpm kao sto samo kod tebe radi gledalica :smile:

Otvori i cetvrti ali stavi drugo ime a svoju adresu.

1 Like

skroz je specifičan hahaha :smiley:

1 Like


Gdje li vi zivite pa vam ne radi :frowning:

dobro je bolan šalimo se malo

ustanovili smo da je do nas, nije do gledalice