Adsense oglasi problem . molim za pomoc - hitno

i mogu li da podizem novac bez koda ?

Verifikacijskog koda? Ne mozes.

Pao si odma na pocetku, pozdravi se od novca. Posalji apeal, ako mislis da ti moze proci. Druga solucija je da lovis ilegalu, pa da padas svako malo…

Edit: sad vidim, tebi su ukinuli YT kanal a ne AdSense. Nastavi sa drugim kanalima, polako i bez laznih klikova ili sta si vec zabusio… Neces sa googlom proci bez druda i muke.

a kod mene kontra, samo homepage rade oglasi

Kod mene je bilo sve normalno, ali kad sam prelazio na https i jos nesta sam mijenjao na stranici sto se tice izgleda, nakon toga su nestali sa homepage. Nakon par dana, je ostao samo prazan prostor. A u postovima, widgetima ih prikazuje.

Isti problem sam davno nekada imao na jednom sajtu, ali koliko se sjecam samo od sebe se sredilo.

Ako je riječ o YT kanalu - nećeš dobiti lovu…a i nemoj si baš neke druge stvari sada vezati za taj acc jer će ti i njih ukinuti… pustiti će da odradiš jedno 25 dana i onda ti ukinuti taman kad se ti ponadaš da ćeš dobiti lovu :slight_smile: i ja sam se tako dugo borio i mučio - kasnije shvatiš da je najisplativije po pravilima raditi… ako mislis dugoročno raditi i neke ozbiljne novce uzeti…

A bez verif. koda… pa nomralno da ne možeš do love bez njega…logično…