Adsense Pin Kod

Pozdrav imam jedno pitanje, radio sam sa jednim ads računom dugo, više od par godina tako da se ne sjecam kako se radi verifikacija adrese, krenuo sam sa novom domenom i novim ads računom, prešao sam 10e koji su potrebni da bi pin bio poslan na adresu, unio sam sve svoje podatke, ali idalje nema one kao obavijesti od adsensa da pošaljem kod, jel potrebno da sačekam par dana iako sam prešao 10e ili?
Hvala unaprijed na odgovoru!

Imaj na umu da možeš imati samo jedan AdSense račun. :blush: :o:
https://www.google.com/adsense/tc/2018/Croatia.html

Možete imati samo jedan Račun. Ukoliko vi (uključujući osobe koje djeluju prema vašim uputama ili pod vašom kontrolom) otvorite više Računa, nećete biti ovlašteni na daljnja plaćanja od Googlea te će vaši Računi biti podložni ukidanju, sukladno niže navedenim odredbama.

Možeš imati, kako mi drugi imamo po više, dobio sam pin na moje ime i adresu 10 puta najmanje, tek gdje su pinovi na ime roditelja.

Ako račun prodje odobrenje, na neke lijeve podatke, kad odobre stavi prave i naguraj 10 e, doće ti PIN.
Čist račun, duga ljubav.

Može može, ali samo takvi kao ti, :smile: koji ne shvaćaju niti što je to AdSense račun niti razlikuju poruku u postu od citata koji sam objavio gore, a to je bio citat iz Google pravila. :o:

1 Like

24 marta adsense mi je poslao pin koji jos nije stigao… Sta mi je ciniti sad? Da trazim novi pin il da cekam jos?

Čekaj još. Doći će.
Nemoj biti nestrpljiv. Ako tražiš novi opet ćeš čekati, a ovaj prvi kada stigne neće raditi jer je moguće da će ga čekirati kao nevažeći

4 Likeova

21 poslao još čekam…

1 Like

Pa jel imas opciju da zatrazis novi,pre je bilo da moze i kada se zatrazi novi ako stari pre stigne prihvate ga.

Pa mogu da zatrazim novi ali sta ako mi ne prihvate stari ako stigne :confused:

Trebalo bi negde da pise da prihvataju prvi koji dodje,tako je ranije bilo.

5 tjedana za Adsense pin i u petak tek stiga.Kao oni kinezi sa ebay-a.
Tak da čekaj samo doći će.

1 Like

Jao bre jos mi kod ne stize :frowning: 6 nedelja vec… Ajde doduse sad su bili praznici… Jel treba ja da odem u postu da ih pitam iako mi u sanduce nije nista doslo da odem da pokupim…

ja sam 2014. godine kada sam radio sa adsenseom zvao lokalnu filijalu pošte, pa regionalnu, pa na kraju centralu da mi daju broj poštara haha čika Anđelko legenda si ako ovo čitaš hahaha

1 Like

Pin kod mi stigao danas posle 5 radnih dana.
Sto znaci da stize redovno kao i pre.

što meni onda nema payoneer kartice trebala 15og stići mamu im hahaha

Ja mislim da sam cekao nedeljama da stigne payoneer kartica.

1 Like

Stigao i meni prosle nedelje :slight_smile:

Poslao jedan za Mostar, nije stigao nikad, poslao kući, poštar otišao u 60toj godini u Sloveniju, te novi poštar nije donio jer nije znao gdje treba… Tako da ne zna čovjek šta reći.

Da li postoji neki link da stupi u kontakt sa nekim na googlu a da nije forum i ovaj FAQ. Nije mi stigao pin a ispucao sam sve pokusaje. Prije se na kraju mogao poslati licni dokument, sad mi ne nudi tu opciju.

Nisi nam rekao kad si zatražio zadnji PIN kod ? Otprilike 3 sedmice (minialno) ti moraju proći od početka traženja PIN koda. Znači ako si PIN kod naručio na primer danas 4. 5 trebalo bi da ti stigne oko 1.6

Nekada je bila opcija da si direktno mogao kontaktirati adsense tim (u slučaju da ne vidiš adsense oglase na sajtu) pa si jedino tako mogao tražiti (proturiti) i neku drugu vrstu pomoći Sada više toga nema Traži (budi uporan) na adsense forumu da te povežu (volonteri tamo) sa nekim iz adsnse tima za slanje PIN koda