AdSense po zelji

Radim web siteove po principu mjesecna pretplata + moje reklame na siteovima klijenata. Sad mi se desava da se AdSensi prikazuju prema sadrzaju samoga sitea sto mojim klijentima doslovno servira konkurenciju.

Postoji li neko naprednije podesavanje npr. da mi se prikazuju samo reklame od telekom firmi, fashion i sl. a da blokiram konkurentske reklame. Npr. ako je site za prodaju kozmetike da mi se ne prikazuju firme koje prodaju kozmetiku.

Pozdrav

[quote=“index-v”]Radim web siteove po principu mjesecna pretplata + moje reklame na siteovima klijenata. Sad mi se desava da se AdSensi prikazuju prema sadrzaju samoga sitea sto mojim klijentima doslovno servira konkurenciju.

Postoji li neko naprednije podesavanje npr. da mi se prikazuju samo reklame od telekom firmi, fashion i sl. a da blokiram konkurentske reklame. Npr. ako je site za prodaju kozmetike da mi se ne prikazuju firme koje prodaju kozmetiku.

Pozdrav[/quote]

Kako ne… imam glupi hrvatski prijevod na adsensu ali imas Tab “Dopusti/blokiraj” oglase… pa probaj.

Pa i ne baš, svakome se prikazuju drugi oglasi, posjetiteljima iz amerike i sl. se sigurno neće prikazivati oglasi naših oglašivača i sl.

U Adsense sucelju moguce je blokirati svaki pojedini url, tako na primjer ako te gnjavi reklama sa hxxp://www.otkupljivanje-zlata.com/ , jednostavno blokiras taj url.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja