AdSense - pomoc

Pozdrav.
Imam jedan sajt,flash igrice,i prijavio sam ga kod adsense,ali su me odbili ,kazu da nema dovoljno sadrzaja tj. teksta…da li oni odobravaju uopste sajtove sa flash igricama ili samo one koje imaju dosta tekstualnog sadrzaja ?

Napisi par postova, o sajtu, post-2 ili uza igru dodaj opis, kontrole i to…

Da o tome sam razmisljao a da li bi pomoglo kada bi ubacio npr. forum ?

Ne znam, nisam strucnjak u tome, ali mislim da bi…

A di forum pobogu? Treba ti text, a ne prazan forum…

Opis uz sve igrice i upute za igranje, kako su ti gore naveli… A ako bas zelis jos nesto, ubaci blog… U pocetku objavljuj vise tekstova o igricama, a kasnije povremeno. Nije lose i za optimizaciju…

Opet su me odbili :@ isti razlog a dodao sam jos stvari evo link
Online Igraonica :slight_smile:

Screenshot by Lightshot Prvo imas bugove na sajtu…
Ja ovdje vidim vise slicica i flasha nego teksta, tako da je sigurno sa razlogom, pogledaj druge sajtove sa igricama…
2. Jel odaberes ispravnu kategoriju na adsenseu?

Za bugove ne znam kod mene radi sve OK evo:
IE 8

http://www.dodaj.rs/f/2B/19/cfa3iJy/ie8.jpg

Google Chrome

http://www.dodaj.rs/f/1g/vb/1qgjEBfm/chrome.jpg

Firefox

http://www.dodaj.rs/f/1Y/h5/2KrC854Y/firefox.jpg

Opera

http://www.dodaj.rs/f/26/9Y/1XcHgNw6/opera.jpg

Igre Igrice ako oni imaju više teksta od mene onda stvarno nezz :slight_smile:

Koliko se sjecam nije bilo nikakve kategorije,a nema ni sada kada hocu ponovo da saljem :slight_smile:

Probaj maknuti onaj link (prijatelji) iz footera. Možda ti on smeta

Moguce,jer je to warez sajt,mada su oni u mail-u naveli Insufficient content :slight_smile:

Sad sam vidio da uopće nemaš opis i instrukcije za igranje igrica. Napravi to

Kako nema evo jedan primjer:
Mini Parking | Online Igraonica
samo cu gledati da opis bude sto veci u buduce :slight_smile:

Iskreno, stranica izgled jako loše, mislim, kao i valjda milijun drugih sa tom tematikom, i ova plava boja ubija oči. Ako ljudi kontroliraju odobravanje za AdSense, onda je vjerojatno to razlog.

A jbg nmg. ja izmišljati toplu vodu,ja sam skinuo neki wp template za flash igrice i editovao ga :slight_smile:

Ovo nije topla voda, ovo je led :slight_smile:
Ako zbilja želiš uspjeti s ovom stranicom, onda u startu moraš znati da nemaš nikakve šanse sa takvim izgledom.

[quote=“APazinjan”]Ovo nije topla voda, ovo je led :slight_smile:
Ako zbilja želiš uspjeti s ovom stranicom, onda u startu moraš znati da nemaš nikakve šanse sa takvim izgledom.[/quote]
Nije sve u dizajnu,to sam se licno uvjerio :slight_smile:

Danas nije lako dobiti acc. Frend se dosta dugo borio i odustao. Pisao blogove na eng, pa probao sa igrama i predao se. Standard je porasao i vjerojatno traže da je site stariji i kvaliteniji, ne primaju više kaj god…
Najbolje će ti reći onaj koji je nedugo dobio acc što trebaš raditi

Ja sam prije par mjeseci registrovao svoj acc. bez ikakvih problema. Prvi sajt mi je bio sa tutorijalima, imao je puno texta… Probaj i ti tako… Uradi neki site koji ima dosta sadrzaja, dobar SEO, izgled i sve… a kasnije trpaj adsense i na druge stranice.

Ja sam prije 2 mjeseca registrirao ,a trebalo mi je 3 mjeseca da prihvate i 4 stranice napravljenje… uvijek su me odbijali jer sam kao ima sadrzaj al je bio kopiran ili ne primjeren za adsense…radio sam tekst ono kopiranje pa umetanje i tak dalje, ali sam onda napravio stranicu sa jedno 11 clanaka tekstove duljine 800 rijeci sa kvalitetnijim tekstom i primili su me iz prve stranica nije ni bila indeksirana, a sada imam uredno postavite oglase na svim stranicama koje su mi prije odbijene

Kako da na ovaj zanr sajta nabacim 800 rijeci :open_mouth:

Nego imam jednu ideju pa da vas pitam da li ima smisla…Koristim WP i napravio bi jedno 5-6 novih strana(page) i napisao bi vlasiti tekse o necemu sto duzi…al’ ti clanci tj stranice bi se nalazile u footeru,e sad jel oni pregledaju bas citavu stranicu ili samo ono sto je istaknuto :slight_smile: jer nmg ubaciti gore na vrh te clanke jer su tu igrice :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey